Instalacja z falownikami Solis zapewni 80 tys. funtów oszczędności

Instalacja z falownikami Solis zapewni 80 tys. funtów oszczędności
Solis

Ningbo, China-Ginlong Technologies Co., Ltd. (Solis) (Kod akcji: 300763.SZ), światowy lider w produkcji falowników fotowoltaicznych, nawiązał współpracę z brytyjską firmą Engenora w celu zainstalowania dachowego systemu fotowoltaicznego dla producenta tworzyw sztucznych Faerch Plast.

Instalacja posiada moc 2 MW. Wykorzystano w niej falowniki Solis 110 kW, które obsługują 4 tysiące modułów fotowoltaicznych.

Dzięki realizacji tej inwestycji Faerch Plast osiągnął cel, jakim jest wykorzystanie 100 proc. energii odnawialnej w całej grupie.

REKLAMA

Kluczowe kwestie sprawiły, że firma Solis przykuwała więcej uwagi niż inne marki w procesie wyboru dostawcy falowników. Ponieważ był to projekt typu PPA, stabilność finansowa dostawców była głównym czynnikiem. Z ponad 15-letnim doświadczeniem i zerowym zadłużeniem bankowym, firma Ginlong Technologies z łatwością go wypełniła. Inne punkty, które doprowadziły do wyboru falowników Solis, to niezawodność produktu, łączność z siecią i elastyczność projektowania zapewniana przez liczne punkty MPPT.

Falownik Solis 110kW, zaprojektowany z myślą o zwiększeniu wydajności oraz bezproblemowej obsłudze i konserwacji, jest idealnym rozwiązaniem dla tego typu instalacji.

– Zaprojektowany specjalnie do zastosowań komercyjnych na dachu model 110kW integruje naszą technologię piątej generacji i najlepsze w swojej klasie komponenty, zapewniając wiodącą w branży wydajność i skuteczność. Współpracując z naszymi klientami komercyjnymi, możemy zapewnić, że maksymalna wydajność energetyczna i ROI zostaną zrealizowane – komentuje Sandy Woodward, dyrektor regionalny Solis w Europie.

REKLAMA

Uruchomienie nowej inteligentnej platformy monitorowania SolisCloud oznacza, że wszystkie instalacje mogą być śledzone i częściowo utrzymywane przez Internet dzięki zdalnym aktualizacjom oprogramowania sprzętowego, co zmniejsza również liczbę kosztownych podróży na miejsce.

Solis jest jednym z 6 najlepszych producentów na globalnym rynku falowników szeregowych.

  • Nr 1 w Chinach dla instalacji domowych.
  • Nr 2 na całym świecie dla instalacji jednofazowych.
  • Nr 3 na całym świecie dla instalacji trójfazowych.

Źródło: Wood Mackenzie; udział sprzedaży na rynku falowników szeregowych na rynku

Ginlong Technologies (Solis)

Założona w 2005 roku firma Ginlong (Solis) Technologies (Kod akcji: 300763.SZ) jest jednym z najbardziej doświadczonych i największych producentów falowników fotowoltaicznych. Prezentowane pod marką Solis portfolio firmy wykorzystuje innowacyjną technologię falownika szeregowego do zapewnienia najwyższej klasy niezawodności, która została zatwierdzona w ramach najbardziej restrykcyjnych międzynarodowych certyfikatów. Uzbrojony w globalny łańcuch dostaw, światowej klasy możliwości badawczo-rozwojowe i produkcyjne, firma Ginlong zoptymalizowała swoje falowniki dla każdego rynku regionalnego, serwisując i wspierając swoich klientów przy pomocy zespołu lokalnych ekspertów. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.solisinverters.com.


artykuł sponsorowany