Instalatorzy FOX TEAM wyróżniają się na tle konkurencji!

Instalatorzy FOX TEAM wyróżniają się na tle konkurencji!
FoxESS Polska

Z uwagi na obecny boom na instalacje fotowoltaiczne, wszyscy uczestnicy rynku zdają sobie sprawę z potrzeby wyróżnienia się na tle ogromnej konkurencji jaka powstała na rynku PV w ostatnim czasie.

Taką możliwość daje program FOX TEAM, który wdrożyła firma FoxESS Polska w czerwcu bieżącego roku i za pośrednictwem którego nagradza najlepszych instalatorów PV rekordową 13-letnią gwarancją na falowniki FoxESS oraz wieloma innymi korzyściami.

Program bardzo przypadł do gustu polskim instalatorom z uwagi na łatwość obsługi i szereg korzyści dodatkowych jakie oferuje. Już ponad 350 użytkowników dołączyło do programu, a ta liczba rośnie każdego dnia.

REKLAMA

FoxESS zebrał opinie wśród najbardziej aktywnych użytkowników programu FOX TEAM. Wybrane z nich:

  • Uczestnictwo w programie, oprócz oczywistych korzyści w postaci rekordowej 13-letniej gwarancji i gadżetów, niesie ze sobą także wartości dodane takie jak wymiana wiedzy, opinie działu technicznego na temat samego montażu, baza instalacji, którą dzięki programowi mamy w jednym miejscu i wiele innych. Doceniamy inicjatywę FOX TEAM, jak również bardzo dobry kontakt z działem technicznym FoxESS – Synteza OZE
  • Aplikacja intuicyjna i przejrzysta, podczas instalacji aplikacji nie natrafiliśmy na żadną trudność. Jedynie na początku programu było kilka aktualizacji, ale od tego momentu wszystko jest OK i aplikacja jest bardzo stabilna. Obsługa i dodawanie nowej instalacji do programu – bezproblemowe. Świetny kontakt z zespołem FoxESS, który oceniam na 6 (w skali od 1-6) – Zielona Energia
  • Program Fox Team posiada szereg plusów. Aplikacja mobilna działa intuicyjnie, prosto. Szczególnie przypadł nam do gustu prowadzony ranking, który daje możliwość potwierdzenia umiejętności dla poszczególnych ekip montażowych w porównaniu do konkurencji, jak również z punktu widzenia ekip działających w ramach jednej firmy – Archigon

FOX TEAM to wyróżnienie najlepszych fachowców przed klientami i na tle konkurencji oraz gwarancja bezpieczeństwa instalacji. Akceptacja prawidłowo wykonanych instalacji, zgodnych ze sztuką instalatorską, następuje przez dział techniczny FoxESS.

Takiego edukacyjnego aspektu produktowego w polskiej fotowoltaice nie oferował dotychczas żaden inny dystrybutor falowników.

FoxESS Polska od początku słynie z zamiłowania do wsparcia technicznego i produktowego użytkowników swoich urządzeń.

Polscy instalatorzy chętnie korzystają z polskiego serwisu oraz uczestniczą w bezpłatnych szkoleniach stacjonarnych, gdzie mają możliwość przetestowania oferowanych urządzeń na stacji demonstracyjnej.

Zapisy na stronie: https://www.fox-ess.pro/szkolenia/


 

FoxESS Polska nie godzi się także na żadne kompromisy, jeśli chodzi o jakość i bezpieczeństwo swoich produktów.

Dlatego falowniki tej firmy przeszły przez trudny proces certyfikacji w zakresie kodesku NCRfG, spełniając nowe wymogi od 1 sierpnia 2021 r. – bez okresu przejściowego. Falowniki FoxESS znajdują się na wykazie PTPiREE: http://ptpiree.pl/opracowania/kodeksy-sieci/wykaz-certyfikatow

Certyfikaty NCRfG są dostępne do pobrania na stronie FoxESS: www.fox-ess.pro/do-pobrania/

artykuł sponsorowany