KEHUA TECH – nr 9 wśród globalnych dostawców falowników fotowoltaicznych

KEHUA TECH - nr 9 wśród globalnych dostawców falowników fotowoltaicznych

Według raportu firmy IHS MARKIT, która jest światowym specjalistą w dziedzinie informacji o rynku falowników fotowoltaicznych, KEHUA TECH znalazła się na 9. miejscu rankingu największych dostawców falowników PV w 2020 roku.

Jak stwierdzono w raporcie IHS MARKIT, globalne dostawy falowników wzrosły o 35 proc. i osiągną ponad 1,7 miliona kilowatów do 2020 roku, z trzema największymi rynkami Chin (kontynentalnych), Stanów Zjednoczonych i Indii, na które przypada ponad 50 proc. globalnych dostaw falowników fotowoltaicznych. Natomiast chińscy dostawcy zwiększyli swój udział w rynku globalnym do 47 proc. z wyłączeniem Chin (kontynentalnych).

Dzięki doświadczeniu w projektach o poziomie GW i wysokiej niezawodności kontroli jakości wyrobów stosowanych w energetyce jądrowej, KEHUA szybko rozszerza swój obszar działalności i wnosi nowe spojrzenie i rozwiązania do branży fotowoltaicznej.

REKLAMA

Jako lider wśród dostawców zintegrowanych produktów i rozwiązań energetycznych, KEHUA TECH została uznana za nr 9 wśród światowych dostawców trójfazowych falowników fotowoltaicznych podłączonych do sieci o dużej mocy (> 501kW) na rok 2020. Dla azjatyckiego trójfazowego falownika fotowoltaicznego podłączonego do sieci o dużej mocy (> 501 kW), KEHUA została uznana za nr 6 pod względem udziału w rynku i nr 5 wśród dostawców falowników fotowoltaicznych podłączonych do sieci energetycznej w Indiach.

Dzięki profesjonalnym, wysoce niezawodnym produktom i elastycznym rozwiązaniom obejmującym zastosowania w budynkach mieszkaniowych, C&I i użytkowe, KEHUA jest zaangażowana w dostarczanie klientom falowników, na których mogą polegać jako na części swoich systemów fotowoltaicznych.

Przez ponad 33 lata gromadzenia technologii, KEHUA była oceniana jako Global TOP 500 New Energy Enterprises przez 6 kolejnych lat. A jej produkt odnawialny, jak również rozwiązanie zostały szeroko uznane przez klientów z ponad 100 krajów i regionów.

Produkty falownika KEHUA fotowoltaicznego składają się z falownika strunowego, falownika centralnego i falownika centralnie rozproszonego, które obejmują zakres mocy od 3 kW – 6,8 MW, jest to jedno z niewielu przedsiębiorstw na świecie, które posiada pełny zakres produktów i rozwiązań dla wszystkich możliwych zastosowań.

Informacje o firmie Kehua

Firma KEHUA została założona w 1988 roku i jest wiodącym na świecie ekspertem w dziedzinie konwersji mocy, z zaangażowaniem dostarczającym najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie krytycznych źródeł energii, energii odnawialnej i infrastruktury. Kehua przez 6 kolejnych lat znalazła się na liście 500 największych światowych firma w branży energii odnawialnej .

REKLAMA

Kehua jest znany jako ósmego światowego dostawcę falowników magazynów energii w 2019 r. (źródło: IHS Markit) i zajęła piąte miejsce pod względem udziału w rynku modułowych urządzeń UPS w 2019(źródło: Omdia).

 

Kontakt:

E-mail: Poland@kehua.com

LinkedIn/Facebook/Twitter: Kehua Tech Polska

Oficjalna strona internetowa: https://www.kehua.com/Po/

Osoba do kontaktu: Marcin Ptaszyk

Telefon obsługi posprzedażnej: +48 605 631 715

 

artykuł sponsorowany