Jaka moc instalacji fotowoltaicznej pokryje Twoje zapotrzebowanie?

Jaka moc instalacji fotowoltaicznej pokryje Twoje zapotrzebowanie?

W każdym, kto decyduje się na montaż fotowoltaiki, rodzi się szereg pytań i dylematów. Czym cechuje się dobrze dobrana instalacja fotowoltaiczna? Jak dobrać odpowiednią moc, a czego lepiej unikać przy montażu? Na te oraz wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź podczas webinaru organizowanego przez Strefę Energii. Już 26 sierpnia, w czwartek, o godzinie 18:00, eksperci firmy rozwieją wszystkie Wasze wątpliwości.

Webinar Strefy Energii czego się dowiemy?

Na nadchodzącym webinarze prelegenci Strefy Energii nie tylko przybliżą nam temat samej fotowoltaiki, ale również odpowiedzą na najczęściej powtarzające się pytania dotyczące szczegółów instalacji. Dowiecie się od nich między innymi:

REKLAMA

 • Jakie cechy powinna posiadać odpowiednio dobrana instalacja fotowoltaiczna?
 • Czego należy unikać przy montażu fotowoltaiki?
 • Kiedy rozbudowa posiadanej instalacji jest konieczna?
 • Jak dobrać odpowiednią moc instalacji?
 • Na co powinno się zwrócić uwagę, decydując się na zwiększenie mocy instalacji?

Nasi eksperci przybliżą najczęściej powtarzane błędy dotyczące montażu fotowoltaiki i zdradzą niezawodne sposoby na uniknięcie ich. Jeżeli jakiekolwiek kwestie nadal są dla Was niezrozumiałe, po obejrzeniu webinaru z pewnością wszystko stanie się jasne! Zwłaszcza że na koniec czekać będzie na Was sesja Q&A, podczas której każdy będzie miał szansę zadać własne pytanie.

Prelegenci Strefy Energii  eksperci od fotowoltaiki

Strefa Energii stawia przede wszystkim na jakość i doświadczenie. Z tego powodu nadchodzący webinar poprowadzą najlepsi w swojej dziedzinie eksperci. Sebastian Niziński oraz Mateusz Romano mogą pochwalić się nie tylko licznymi sukcesami na swoich kontach, ale również obszerną wiedzą, którą już niedługo się z Wami podzielą. Poznajcie ich bliżej!

Sebastian Niziński: specjalista ds. elektrowni słonecznych, związany z firmą Strefa Energii od ponad 4 lat. Na co dzień zajmuje się badaniem potrzeb, przeprowadzaniem audytu technicznego oraz pomocą przy doborze odpowiedniej mocy instalacji fotowoltaicznych w domach rodzinnych. Sebastian w swojej pracy stawia na otwartość, szczerość oraz jakość. Duże znaczenie ma dla niego stały kontakt z klientami, którzy obdarzyli go zaufaniem. Instalacje zrealizowane z jego pomocą możecie znaleźć w województwie małopolskim i podparpackim.

REKLAMA

Mateusz Romano: kierownik ds. realizacji instalacji fotowoltaicznych. W Strefie Energii odpowiada za koordynację i tworzenie grafiku montażu instalacji oraz dobry kontakt z ekipami instalatorskimi. Jego celem jest zapewnienie każdemu klientowi jak najszybszego montażu instalacji o najwyższym standardzie. Mateusz jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej oraz La Sapienza, największego w Europie Uniwersytetu znajdującego się w Rzymie, na wydziałach Energetyki i Paliw. Posiada uprawnienia Dozoru Technicznego jako instalator fotowoltaiki.

Agenda  poznajcie szczegółowy plan webinaru

Strefa Energii przygotowała także szczegółową agendę dla wszystkich zainteresowanych, która prezentuje się następująco:

 • Kim jesteśmy?
 • Dobrze dobrana instalacja
 • Kiedy rozbudowa instalacji jest potrzebna?
 • W jakich sytuacjach nie można rozbudować instalacji?
 • O czym należy pamiętać przy rozbudowie instalacji?
 • Rozbudowa a kwestie formalne
 • Sesja Q&A

Nie przegapcie wydarzenia!

Zapiszcie w kalendarzu datę 26 sierpnia! Eksperci firmy Strefa Energii będą czekać na Was punktualnie o godzinie 18:00. Mamy nadzieję, że nikogo nie zabraknie! Zapiszcie sobie przypomnienie i subskrybujcie nasz kanał, aby być na bieżąco – https://www.youtube.com/watch?v=de1PHkDHK74.

Zachęcamy również do śledzenia firmy Strefy Energii w social mediach, gdzie oprócz informacji o wydarzeniu czeka na Was wiele ciekawostek – nie tylko na temat fotowoltaiki, ale też m.in. ochrony środowiska.

artykuł sponsorowany