Posiadasz projekt farmy PV i chcesz go sprzedać?

Posiadasz projekt farmy PV i chcesz go sprzedać?

Poszukujemy projektów fotowoltaicznych do 1 MWp oraz powyżej 1 MWp, niezależnie od etapu ich realizacji, a także bez względu na lokalizację. Do współpracy zapraszamy firmy deweloperskie. Zarówno te kompleksowo zajmujące się rozwojem projektów, jak i te świadczące częściowe usługi np. dzierżawę gruntów.

Jak wygląda współpraca z nami?

Służymy wsparciem merytorycznym podczas całego procesu, a decyzję inwestycyjną podejmujemy najszybciej jak to możliwe. Zaczynamy od audytu projektu, proponujemy najlepszą z możliwych cen i jednorazową płatność. Co ważne, zawsze dysponujemy pulą własnych środków finansowych na realizację transakcji. Proponujemy również wsparcie w opłaceniu kaucji na poczet wydania warunków przyłączeniowych i udziału w aukcji URE.

REKLAMA

O Projekt Solartechnik

Projekt Solartechnik od początku istnienia grupy w Polsce, czyli od 2010 roku, specjalizuje się w pozyskiwaniu oraz rozwoju projektów fotowoltaicznych na każdym etapie realizacji. W 2020 roku kompleksowo przygotowaliśmy ponad 80 projektów, na które złożono zwycięskie oferty w aukcji OZE. W ostatnim czasie otworzyliśmy nowy rozdział w historii naszej działalności, rozpoczynając współpracę z rodzinną firmą inwestycyjną TDJ i Grupą FAMUR, czołowym europejskim dostawcą szerokiego portfolio innowacyjnych rozwiązań dla branży wydobywczej i transportowo-przeładunkowej.

Połączenie tych trzech potencjałów stwarza nam możliwość umocnienia pozycji lidera rynku w Polsce i budowy znaczącego gracza na europejskim rynku, który dysponując nowoczesną i konkurencyjną ofertą jest gotowy do realizacji kompleksowych projektów PV.

REKLAMA

Zapraszamy do kontaktu!

Żaneta Bilska, dyrektor ds. przetargów i ofertowania

+48 780 140 502

projekty@projektsolartechnik.com  

lub

zostaw adres mailowy i numer telefonu – skontaktujemy się z Tobą.

 

artykuł sponsorowany