innogy: fotowoltaika od 210 zł miesięcznie z darmową energią na rok

innogy: fotowoltaika od 210 zł miesięcznie  z darmową energią na rok
Fot. Innogy Polska

innogy Polska wczoraj przedstawiło szczegóły oferty w zakresie instalacji fotowoltaicznych, którą chce zaproponować odbiorcom indywidualnym. W swojej ofercie innogy ma już także produkt fotowoltaiczny adresowany do klientów biznesowych.

innogy Polska wprowadza nowy produkt dla odbiorców indywidualnych, w ramach którego zaproponuje do instalacji fotowoltaicznej – w przypadku instalacji o mocy 3,24 kW dostępnej w ratach wynoszących już od 210 zł miesięcznie – 3 MWh energii elektrycznej gratis do wykorzystania do końca 2018 r.

Warunkiem otrzymania darmowego pakietu energii jest podpisanie umowy kompleksowej lub podpisanie aneksu do umowy kompleksowej na warunkach produktu o nazwie „Stabilny Prąd”. Oferta specjalna ma dotyczyć wyłącznie klientów indywidualnych i potrwa do końca tego roku.

REKLAMA

Dla klientów, którzy zdecydują się na zakup instalacji fotowoltaicznej w okresie od 1 marca do końca roku, innogy przygotowała dodatkową ofertę. Dzięki współpracy innogy Polska z Alior Bankiem klienci z segmentu gospodarstw domowych mogą nabyć instalację fotowoltaiczną w systemie ratalnym. Oferta zakłada okres kredytowania od 12 do 120 miesięcy, nawet na 100 proc. inwestycji, przy kwocie kredytu do 60 tysięcy złotych. Dodatkowo innogy przekaże 3000 kWh, czyli rok darmowej energii – komentuje Janusz Moroz, członek zarządu w innogy Polska.

REKLAMA

Biorąc pod uwagę, że system fotowoltaiczny po 25 latach traci na swej efektywności produkcyjnej maksymalnie 20 proc. i nadal produkuje energię, to mówimy o technologii, która będzie przynosić nam oszczędności w gospodarstwie domowym w długim horyzoncie czasowym – dodaje Michał Skorupa, kierownik projektów fotowoltaicznych w innogy Polska.

Dla odbiorców biznesowych innogy Polska oferuje możliwość nabycia systemów fotowoltaicznych w drodze leasingu we współpracy z Raiffeisen-Leasing Polska.

innogy Polska zapewnia, że w ofercie spółki znajduje się pełen pakiet niezbędnych produktów i usług, obejmujący doradztwo, wizję lokalną, przygotowanie indywidualnej, dopasowanej do potrzeb klienta instalacji, a także bieżący monitoring pracy systemu, ubezpieczenie, szczegółowy projekt, montaż, zgłoszenie do Operatora Systemu Dystrybucyjnego oraz gwarancję producenta.

Cena instalacji oraz oferowanych przez innogy Polska dodatkowych usług ma być „konkurencyjna względem rynku”.

red. gramwzielone.pl