KONSULTO s.c. i KACO NEW ENERGY zapraszają na road show promujący fotowoltaikę

KONSULTO s.c. i KACO NEW ENERGY zapraszają na road show promujący fotowoltaikę
foto: Kaco press

{więcej}Zapraszamy na pierwsze tego rodzaju wydarzenie w Polsce, podczas którego zaprezentowane zostaną możliwości działania systemów fotowoltaicznych, a na miejscu będzie można skorzystać także z wiedzy ekspertów ds. fotowoltaiki z firmy Konsulto i Kaco New Energy – czołowego producenta inwerterów fotowoltaicznych na świecie. 

W ramach polskiego Road show „fotowoltaiczny” autobus firmy Kaco New Energy odwiedzi Toruń (22 maja) i Warszawę (23 maja). Podczas spotkania z Konsulto i Kaco New Energy będzie można poszerzyć swoją wiedzę na temat zasad budowy i działania technologii fotowoltaicznych, a także dowiedzieć się więcej o warunkach i opłacalności inwestowania w fotowoltaikę w Polsce, w tym zwłaszcza w kontekście wprowadzenia w życie Ustawy o odnawialnych źródłach energii, która może zapoczątkować w naszym kraju boom na systemy fotowoltaiczne. 

Toruń : 22 Maja 2013 r. (środa) zapraszamy pod Centuum Handlowe Bielawy ul. Olsztyńska 8, od godziny 10-00 do 18-00.
 
Warszawa : 23 Maja 2013 r. (czwartek) zapraszamy pod Centrum Handlowe King Cross na Ursynowie ul. Puławska 427, od godziny 10-00 do 18-00.
 
Na obu imprezach będzie można podziwiać mobilną instalację KACO NEW ENERGY, zadać pytania niemieckim oraz polskim inżynierom projektującym i budującym systemy fotowoltaiczne. Odwiedzający będą mogli również zobaczyć najnowsze panele RENESOLA VIRTUS II, które od niedawna produkowane są również w Polsce, oraz porozmawiać o najnowszym produkcie BOŚ BANK-u MINI-OZE, który umożliwia dofinansowanie miko-źródła PV do 40 kW w wysokości do 50% kosztów kwalifikowanych.
 
Podczas spotkania z Konsulto i Kaco New Energy będzie można także zobaczyć i sprawdzić możliwości polskiego samochodu elektrycznego Romet 4E. Dzięki zastosowaniu napędu elektrycznego, koszt przejechania 100 km to w przypadku Romet 4E zaledwie 6 zł. 

REKLAMA

REKLAMA

foto: Kaco press