Fotowoltaika na RENEXPO® POLAND 2013. Znamy kolejnych wystawców

Fotowoltaika na RENEXPO® POLAND 2013. Znamy kolejnych wystawców
OregonDOT, flickr cc-by-2.0

{więcej}Czy w Polsce można mówić o branży PV? Czy związane z nią inwestycje są opłacalne? Odpowiedzi na te i inne pytania nurtują setki zainteresowanych. Mimo braku ustawy już teraz decydują się oni na działania… Tegoroczna edycja RENEXPO® POLAND cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem aniżeli rok temu!
 
Zarówno polskie jak i międzynarodowe, wschodzące i istniejące od dawna firmy, decydują się na udział w tym wydarzeniu. Miejsca na hali zarezerwowali juz Eltek Polska Sp. z o.o., Fronius International GmbH, Panasonic, Remor S.A, Gehrlicher Solar AG, GS Energy Europe Distribution s.r.o., FIRST FUNDS Polska Grupa Energii Odnawialnej Sp. z o.o., PV Lab Sp. z o.o., ALUMERO Metal Components Sp. z o.o., Hensel Polska Sp. z o.o., Maybatt Sp. z o.o., FLEX Energy Sp. z o.o., REFUsol GmbH, Hörmann Energietechnik Gmbh, voestalpine Krems GmbH, Elektromontaż Wschód Sp. z o.o, MARTIFER SOLAR, Meyer Burger AG  i wielu innych. Powierzchnia wystawiennicza jest w znacznej części sprzedana bądź zarezerwowana. Pozostało juz niewiele wolnych miejsc.

REKLAMA

W tym roku wspólnie z Polskim Towarzystwem Fotowoltaiki, przy wsparciu EPIA- Europejskiego Stowarzyszenia Przemysłu Fotowoltaicznego, REECO organizuje 3-cią Konferencje Fotowoltaiki w Polsce. Już po raz drugi w roli Brązowego Sponsora Targów wystąpi ET Solar, natomiast Martifer Solar oraz juwi Energia Odnawialna Sp. z o.o. to Srebrni Sponsorzy Konferencji na temat PV. Przerwę kawowa konferencji  „osłodzi” Canadian Solar.
 
Działania marketingowe wokół tematu PV wspierane są zarówno przez polskich jak i międzynarodowych partnerów medialnych. Za naszym projektem stoją także organizacje i stowarzyszenia takie jak: Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Fotowoltaicznego, Narodowe Stowarzyszenie Przemysłu Fotowoltaicznego (Włochy), Szwajcarskie Stowarzyszenie Przemysłu Energii Solarnej, Bułgarskie, Słowackie, Czeskie, Portugalskie Stowarzyszenie PV etc.

Tegoroczna edycja RENEXPO® Poland odbędzie się w dniach 16-17.10.13 w Warszawie. Ubiegłoroczna edycja okazała się stosunkowo dużym sukcesem. W 2012 roku na targach swoją ofertę zaprezentowało 95 wystawców (40% międzynarodowych), odwiedziło je 3.600 osób, ponad 950 uczestników konferencji i ponad 350 uczestników forów.
REECO

REKLAMA