Inwertery i magazyny energii Solax Power w ofercie BuyPV

Inwertery i magazyny energii Solax Power w ofercie BuyPV
BuyPV

BuyPV dystrybutor i importer inwerterów hybrydowych, systemów magazynowania energii, paneli z listy Tier1i oraz pozostałych komponentów PV jest oficjalnym partnerem marki SolaX Power w Polsce. Inwertery i magazyny energii Solax Power są dostępne w ofercie BuyPV z gwarancją pewnej dostawy.

BuyPV od 10 lat dostarcza zieloną energię setkom firm i gospodarstw domowych, umacniając swoją pozycję w czołówce dystrybutorów branży PV. Marka ofertę kieruje do nabywców hurtowych i firm instalatorskich, działających zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach europejskich. Sukcesywnie poszerza swoje portfolio o sprawdzone i niezawodne komponenty PV – specjalizuje się w imporcie i dystrybucji m. in. inwerterów hybrydowych, systemów magazynowania energii, paneli z listy Tier1, konstrukcji montażowych, ładowarek EV, klimatyzatorów oraz pozostałych urządzeń i rozwiązań PV.

BuyPV jest również oficjalnym, certyfikowanym dystrybutorem i ekspertem marki SolaX Power w Polsce. W ofercie znajdziemy więc cały asortyment urządzeń SolaX Power – pioniera rozwiązań hybrydowych i magazynowania energii. Są tu 3-fazowe systemy all-in-one idealne do zastosowań domowych i komercyjnych, falowniki stringowe on-grid oraz hybrydowe, a także Solax Retro Fit G4, stosowane jako wsparcie w magazynowaniu energi.

REKLAMA

W ofercie BuyPV dostępne są także baterie T30 oraz T58, inteligentne ładowarki, matebox, smart-meter i inne drobne akcesoria. Magazyny i inwertery hybrydowe marki SolaX Power dostępne w dystrybucji BuyPV są zgodne z wymaganiami programu Mój Prąd 4.0.

REKLAMA

Wierzymy w to, że instalatorzy robią najlepszą robotę na świecie, jeśli damy im stały dostęp do zasobów. To właśnie dlatego całą energię koncentrujemy na zagwarantowaniu dostępności komponentów do instalacji. Jako dystrybutor rozwiązań PV od zawsze stawiamy też na marki, które gwarantują naszym klientom najwyższą jakość. Marka SolaX Power przekonała nas swoją niezawodnością oraz innowacyjnością. Teraz na klientów BuyPV czekają atrakcyjne ceny produktów SolaX Power z gwarancją pewnej dostawy. Oferujemy również wsparcie techniczne podczas całego procesu wyboru i zakupu produktów – powiedział Łukasz Studziński, prezes BuyPV 

Za jakością SolaX Power stoją najwyższej klasy komponenty, z których zbudowane są produkty marki. Dzięki bezawaryjności, gwarancji bezpieczeństwa, a także dostępowi do zaawansowanej platformy do monitoringu i zarządzania systemem Solax Cloud, produkty szybko zyskały uznanie na rynkach Europy. Nie bez znaczenia jest również możliwość rozbudowy systemów oraz szereg funkcji dodatkowych.

Produkty SolaX Power są dostępne w BuyPV od ręki w ilościach hurtowych. Marka gwarantuje również stałe stany magazynowe paneli fotowoltaicznych Ja Solar, comiesięczne dostawy minimum 25 MW, wysyłkę towaru w ciągu 24h od zamówienia oraz atrakcyjne warunki współpracy dla swoich partnerów. BuyPV zachęca do kontaktu bezpośredniego lub zamówień poprzez platformę e-sklepu: www.buypv.eu.

 

artykuł sponsorowany