Trener sprzedaży(Legnica)

cv@n-energia.pl

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się organizacją w fazie start-up. Naszym celem jest uzyskanie pozycji w gronie liderów rynku.

Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i serwisie systemów fotowoltaicznych.

Pomagamy firmom, gospodarstwom domowym i rolnym osiągnąć niezależność energetyczną i obniżyć koszty funkcjonowania. Wykorzystujemy w tym celu innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

Planujemy wprowadzenie usług i produktów komplementarnych, dzięki czemu stworzymy szeroką ofertę dla klientów biznesowych i indywidualnych w branży energetycznej w Polsce.

Do współpracy poszukujemy solidnych i doświadczonych partnerów, którzy znając wizję i misję firmy, poprowadzą odpowiednie działy podczas dynamicznej fazy rozwoju.

Dołącz do naszego Zespołu na stanowisku:

TRENER SPRZEDAŻY
MIEJSCE PRACY: PRACA W TERENIE (SIEDZIBA SPÓŁKI LEGNICA)

Opis stanowiska:
• rozwój kompetencji sprzedażowych oraz w zakresie wiedzy o produkcie we wszystkich kanałach sprzedażowych
• tworzenie programów oraz szkoleń rozwojowych wpływających na zwiększenie wyników sprzedażowych
• prowadzenie szkoleń sprzedażowych i produktowych dla Przedstawicieli Handlowych oraz Współpracowników w terenie
• gromadzenie oraz analizowanie potrzeb szkoleniowych i rozwojowych
• wspieranie wdrożeń nowych produktów oraz wprowadzanie zmian w produktach już sprzedawanych
• tworzenie scenariuszy sprzedażowych
• realizowanie projektów zleconych przez przełożonych związanych z rozwojem kompetencji
• wspieranie wdrożeń nowych współpracowników do organizacji
Wymagania:
• min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku trenera – szkolenia produktowe, z zakresu technik sprzedaży, rozwojowe
• znajomość rynku fotowoltaicznego oraz wiedza produktowa i techniczna w zakresie instalacji fotowoltaicznych będzie dodatkowym atutem
• znajomość zasad prowadzenia coachingu – mile widziane doświadczenie
• umiejętność pracy z grupą i łatwość nawiązywania relacji
• samodzielność i kreatywność
• umiejętność prowadzenia spotkań, tworzenia prezentacji szkoleniowych
• bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne
• dobra znajomość MS Office (w szczególności: Excel, Word, Power Point)
• prawo jazdy kat. B
• gotowość do wyjazdów służbowych
Oferujemy:
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
• pakiet rekreacyjno-sportowy
• prywatną opiekę medyczną
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię wynikową
• stanowisko o dużym zakresie samodzielności
• możliwość realnego rozwoju zawodowego/awansu, ciekawą pracę w dynamicznym środowisku
• pracę pełną wyzwań i możliwości samorealizacji, udział w innowacyjnych projektach
• dobrą atmosferę pracy, otwartość na pomysły/rozwiązania