Kierownik działu wsparcia sprzedaży (Legnica)

cv@n-energia.pl

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się organizacją w fazie start-up. Naszym celem jest uzyskanie pozycji w gronie liderów rynku.

Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i serwisie systemów fotowoltaicznych.

Pomagamy firmom, gospodarstwom domowym i rolnym osiągnąć niezależność energetyczną i obniżyć koszty funkcjonowania. Wykorzystujemy w tym celu innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

Planujemy wprowadzenie usług i produktów komplementarnych, dzięki czemu stworzymy szeroką ofertę dla klientów biznesowych i indywidualnych w branży energetycznej w Polsce.

Do współpracy poszukujemy solidnych i doświadczonych partnerów, którzy znając wizję i misję firmy, poprowadzą odpowiednie działy podczas dynamicznej fazy rozwoju.

Dołącz do naszego Zespołu na stanowisku:

KIEROWNIK DZIAŁU WSPARCIA SPRZEDAŻY
Miejsce pracy: Legnica

Opis stanowiska:
• zbudowanie działu oraz zarządzanie podległym zespołem pracowników
• czynny udział w zwiększaniu wyników sprzedażowych poprzez prowadzenie działań wspierających kanały sprzedaży w firmie
• aktywne wsparcie działań Przedstawicieli Handlowych
• analizowanie danych oraz monitorowanie efektywności prowadzonych działań
• opieka nad prawidłowym przebiegiem procesu sprzedaży poprzez kanał sprzedaży wewnętrznej
• opracowywanie i modyfikacja procesów w zakresie działań pionu sprzedaży
• analiza efektywności sprzedażowej, opracowywanie raportów
• wsparcie działań promocyjnych, marketingowych
• kreowanie pomysłów w zakresie wdrożeń nowych produktów, usług
• współpraca z innymi działami w zakresie prowadzonych działań
Wymagania:
• min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie w sprzedaży
• kreatywność, inicjatywa własna
• zarządzanie priorytetami, dobra organizacja pracy
• umiejętność strategicznego myślenia i analizy
• umiejętność zarządzania zespołem oraz wynikami pracy
• bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne
• nastawienie na realizację zadanych celów
• zdolności analityczne
Oferujemy:
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• pakiet rekreacyjno-sportowy
• prywatną opiekę medyczną
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię wynikową
• stanowisko o dużym zakresie samodzielności
• możliwość realnego rozwoju zawodowego/awansu
• pracę pełną wyzwań i możliwości samorealizacji