Regionalny Przedstawiciel handlowy – Fotowoltaika

Telefon
535 111 951
krzysztof.strug@atnenergy.pl

Firma ATN Energy Tomasz Golański poszukuje Regionalnych Przedstawicieli Handlowych na terenie Dolnego Śląska.

Opis stanowiska:

· Obsługa klienta na lokalnym rynku B2B i B2C,
· Obsługa powierzonej bazy klientów,
· Umiejętności budowania i utrzymywania stałych relacji z Klientami
· Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami,
· Konstruowanie oferty oraz jej prezentacja techniczna
· Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym,

Zapewniamy

· Praca w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem w instalacjach OZE i wypracowanych standardach,
· Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne oraz co miesięczną podstawę,
· Praca z zautomatyzowanej platformie sprzedaży,
· Auto służbowe (nowy Opel Corsa) laptop, telefon, dron oraz inne potrzebne narzędzia do wykonania pracy,
· Wsparcie projektantów,
· Szybkie terminy montaży,
· Gwarantujemy leady sprzedażowe,

Wymagamy:

– Mile widziane minimum roczne doświadczenie w sprzedaży instalacji
fotowoltaicznych,
– nastawienia na osiąganie celów i etycznego podejścia do działania,
– samodzielności,
– dobrej obsługi komputera,
– realizacja założonych planów sprzedaży,
– kultura osobistej,
– systematyczności,
– umiejętności samodzielnej organizacji czasu i miejsca pracy,
– dyspozycyjności,
– zaangażowania,
– prawa jazdy kat. B,
– znajomości branży.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny

Serdecznie zapraszamy Kandydatów zainteresowanych także innymi procesami rekrutacyjnymi, prosimy o dołączenie następującej klauzuli (jej przekazanie nie jest niezbędne, aby wziąć udział w rekrutacji):
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym oraz na przetwarzanie moich danych osobowych z związku z przyszłymi rekrutacjami prowadzonymi przez firmę ATN Energy Tomasz Golański. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).”