Pompy ciepła basenowe serii PCWB

Pompa ciepła wody basenowej przystosowana jest do ogrzewania sezonowych basenów zewnętrznych. Przeznaczona jest do podniesienia temperatury wody basenowej i wydłużenia sezonu kąpielowego. Urządzenie nadaje się do montażu zarówno w nowej jak i już istniejącej instalacji. Aby podłączyć do istniejącej instalacji wystarczy dołożyć dwa trójniki i zawór, aby stworzyć tzw. bypass (co najlepiej obrazuje schemat podłączenia). Wymiennik oddający ciepło wodzie basenowej jest celowo wykonany z tytanu aby wykluczyć wpływ środków dezynfekujących wodę basenową na żywotność urządzenia. Pompa ciepła, oprócz automatyki utrzymującej żądaną temperaturę w basenie, umożliwia sterowanie pompą filtracyjną, gdy woda basenowa wymaga ogrzewania.

Wraz z urządzeniem otrzymujecie Państwo nowe, ulepszone warunki gwarancji. W ich skład wchodzi lista kontrolna instalacji, która powstała jako odpowiedź do polepszenia jakości instalacji z pompami ciepła firmy HEWALEX. Bardzo zależy nam na zadowoleniu klientów użytkujących nasze produkty w sposób długoterminowy – oprócz samej pompy ciepła jednak, potrzebna do tego jest również instalacja towarzysząca spełniająca najwyższe normy jakości. Wierzymy również, że dzięki tej liście kontrolnej instalatorzy montujący nasze urządzenia będą mogli zaprezentować swoim klientom własną pracę w profesjonalny i rzetelny sposób.

REKLAMA

Gwarancja obowiązuje od momentu zakupu urządzenia. Warunkiem gwarancji jest przesłanie do 30 dni od daty montażu (jednak nie później niż 90 dni od daty zakupu) listy kontrolnej na adres: HEWALEX Sp. z o.o. Sp. komandytowa, ul.Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice z dopiskiem GWARANCJA PCWB lub zarejestrowaniu się na stronie hewalex.pl/gwarancja i wypełnieniu formularza.

REKLAMA

Załącznik: Specyfikacja techniczna [PDF]