Zapraszamy na Targi Energii Odnawialnej Re-Energy

Zapraszamy na Targi Energii Odnawialnej Re-Energy
Re-Energy

Konstrukcja to ważny element każdej instalacji fotowoltaicznej i dlatego tak ważne jest, aby przed podjęciem decyzji o wyborze producenta przekonać się o ofercie, która jest dostępna na rynku. Taką okazją będą Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-energy, podczas których już w dniach 10-11 września firmy z rynku fotowoltaicznego zaprezentują m.in. szeroką ofertę producentów konstrukcji fotowoltaicznych.

Firma Renusol GmbH ma ponad 20 lat doświadczenia w dziedzinie systemów montażowych dla instalacji fotowoltaicznych, projektuje i rozwija uniwersalne i łatwe w instalacji systemy, które cechuje wysoka jakość materiałów. Ich produkty posiadają certyfikaty TÜV.

Od 1982 roku na rynku jest obecna firma IBC SOLAR, lider w sprzedaży systemów fotowoltaicznych, począwszy od małych instalacji po duże farmy fotowoltaiczne, mający na koncie łącznie około 4,2 GW zainstalowanej mocy. IBC SOLAR oferuje rozwiązania dla każdej powierzchni i systemu fotowoltaicznego, dla dachów spadzistych oferowany jest system IBC TopFix 200, a dla płaskich IBC AeroFix.

REKLAMA

IBC oferuje również program PV Manager, który umożliwia kompleksowe planowanie projektów fotowoltaicznych. Krótki czas montażu, doskonały stosunek jakości do ceny i 10-letnia gwarancja to według producenta najważniejsze cechy jego produktów.

– Bierzemy udział w targach RE-energy przede wszystkim z dwóch powodów, po pierwsze chcemy pozyskać nowych klientów i poszerzyć współpracę z dotychczasowymi klientami. Polski rynek ma bardzo duży potencjał – mówi Albert Engelbrecht, Senior Vice President Solutions International.

EnergyNAT Sp. z o. o. jest dystrybutorem niebędnych części instalacji fotowoltaicznych, począwszy od szerokiej gamy modułów fotowoltaicznych (SunPower, Saronic), systemów montażu paneli na różnych rodzajach powierzchni (Van der Valk). jak również falowników (SofarSolar, Kaco), okablowania i systemów monitoringu.

Na współpracę z firmą Van der Valk zdecydowalismy sie z wielu powodow, ale najwazniejsze to przede wszystkim wysoka jakość produktów oraz doswiadczenie, poniewaz firma istnieje od 1968 roku – mówi Tomasz Grnyo, prezes EnergyNAT.

Van der Valk Solar Systems jest wyspecjalizowaną firmą, która w pełni koncentruje się na opracowywaniu i produkcji systemów montażu instalacji fotowoltaicznych na dachach spadzistych, płaskich, gruntach i powierzchniach specjalnych takich jak szklarnie czy woda.

Van der Valk Solar Systems wprowadza na rynek produkty, które nie wymagają konserwacji oraz wyróżniają się trwałością, niezawodnością, funkcjonalnością i łatwością montażu. Wszystkie systemy dostępne sa w konfiguracji pionowej i poziomej wraz z bezpłatnym oprogramowaniem do projektowania i wszelkich wyliczeń programowych.

B&K Solare Zukunft GmbH jest producentem systemów montażowych do paneli fotowoltaicznych. Ich znakiem rozpoznawczym jest system mocowań IROC®, dzięki któremu oferują optymalne rozwiązanie dla każdego rodzaju dachu.

– Podczas tegorocznych targów RE-energy skupimy się na zaprezentowaniu systemu aerodynamicznego IROC®, w wersji 10 i 15 stopni, przeznaczonego dla dachów płaskich, a także systemu IROC® TR3 przeznaczonego dla dachów trapezowych, zaprezentujemy również rozwiązania dla pozostałych dachów – mówi Łukasz Ćwikła, specjalista ds. sprzedaży w B&K Solare Zukunft na rynek polski.

REKLAMA

Kolejny wystawca oferujący konstrukcje to ENERGY5. To jeden z czołowych polskich producentów i dostawców kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów mocowań modułów fotowoltaicznych. Ofertę firmy uzupełnia projektowanie instalacji oraz szeroka gama usług konsultingowo-technicznych niezbędnych do właściwego przeprowadzenia procesu inwestycyjnego w zakresie doboru i dostawy systemów mocowań.

Firma dostarcza swoim klientom produkty najwyższej jakości, wykorzystując efekt doświadczenia oraz kompetencji pracowników, a także współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi i badawczymi. Owocem tych działań jest pierwszy w Polsce dokument wydany przez Instytut Techniki Budowlanej – Krajowa Ocena Techniczna dla produktów ENERGY5.

Innowacyjność, stosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i materiałowych, a także szeroki zakres zindywidualizowanej obsługi sprawił, że produkty firmy są dopasowywane do zmieniających się potrzeb i oczekiwań rynku. Ich oferta produktowa obejmuje: konstrukcje naziemne, systemy mocowań na dachy skośne, systemy mocowań na dachy płaskie, konstrukcje naziemne z przeznaczeniem na miejsca parkingowe, systemy elewacyjne.

Premium Mounting Technologies GmbH & Co. KG to stosunkowo młoda, ale innowacyjna i prężnie rozwijająca się firma. Firma oferuje innowacyjne systemy montażu do dachów płaskich i spadzistych o wysokiej wydajności w zakresie bezpieczeństwa i jakości. Ich najnowszy system montażu na płaskim dachu EVO 2.0 opiera się na możliwie najkrótszych czasach montażu, najwyższych współczynnikach bezpieczeństwa i bezkonkurencyjnej jakości w połączeniu ze standardowym 10-letnim ubezpieczeniem PMT – tak producent opisuje swój produkt.

Premium Mounting Technologies GmbH & Co. KG  to jedna z pierwszych firm, które otrzymały tzw. Ogólne Aprobaty Budowlane od Niemieckiego Instytutu Techniki Budowlanej dla wszystkich aerodynamicznych systemów montażu na płaskich dachach „EVOlution” i „EVO 2.0”, a to dodatkowo podkreśla jakość ich produktów.

System montażu Flat Direct do dachów spadzistych zachwyca szerokim zakresem zastosowań i oferuje możliwości zastosowania w dotychczas nieużywanym segmencie dachu. Niezależnie od rodzaju dachu Flat Direct jest zawsze optymalnym rozwiązaniem bez penetracji do nachylenia dachu do 30 st. Za niewielką dopłatą firma oferuje 20-letnią ochroną ubezpieczeniową PMT PROOF.

Fotowoltaika będzie tematem wiodącym tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów RE-energy. Oprócz oferty firm konstrukcyjnych, będzie można zapoznać się z ofertą producentów i dystrybutorów modułów fotowoltaicznych, falowników, liczników, a także innych narzędzi niezbędnych do montażu instalacji fotowoltaicznej.

W ramach IX Międzynarodowej Konferencji Fotowoltaika w Polsce, która organizowana jest we współpracy z Polskim Towarzystwem Fotowoltaiki, będzie można zaczerpnąć wiedzy od autorytetów z branży. Dr Stanisław Pietruszko, prekursor fotowoltaiki w Polsce, co roku przyciąga wielu uczestników z branży.

Ważnym elementem tegorocznej edycji RE-energy będzie IV Kongres Magazynowania Energii w Polsce, którego współorganizatorem jest ADM Poland, a jego przewodnicząca Barbara Adamska już tradycyjne zadbała o wyjątkowo atrakcyjny program.

W ramach targów będzie również oferowana usługa spotkań kooperacyjnych, dzięki której będzie można znaleźć potencjalnych partnerów biznesowych.

Więcej informacji o targach RE-energy i wydarzeniach towarzyszących na stronie: www.reenergyexpo.pl

artykuł sponsorowany