Dzierżawa gruntu pod fotowoltaikę. Stawka 15 tys. zł

Dzierżawa gruntu pod fotowoltaikę. Stawka 15 tys. zł
Szromek

Przedsiębiorstwo Szromek wydzierżawi pod budowę farm fotowoltaicznych grunty w całej Polsce. Firma to pewny partner, który działa na rynku budownictwa od prawie 30 lat. Szromek specjalizuje się w budowie obiektów przemysłowych oraz dedykowanych dla nich systemów solarnych.

Szromek zaangażował się w segment odnawialnych źródeł energii w 2017 roku, obsługując rynek energetyki słonecznej oraz wiatrowej. W ofercie firmy znaleźć można zarówno budowę farm fotowoltaicznych, jak i fundamentowanie turbin wiatrowych.

Od 2020 roku firma angażuje się również w rozwój projektów PV, a jej sposobem na pozyskanie nowych dzierżawców są konkurencyjne warunki współpracy.

REKLAMA

W obrębie zainteresowania spółki pojawiają się zarówno wielohektarowe inwestycje, jak i małe, jednomegawatowe projekty.

REKLAMA

W tym celu Szromek poszukuje możliwości dzierżawy niezacienionych działek na gruntach czwartej, piątej oraz szóstej klasy. Istotna jest również odległość od linii elektroenergetycznej.

Osobą oddelegowaną do obsługi zapytań powiązanych z fotowoltaiką jest Łukasz Wojewoda. Ze względu na duże zainteresowanie prosimy o kontakt mailowo pod adresem fotowoltaika@szromek.pl lub poprzez SMS na numer + 48 531 018 700.

W treści wiadomości muszą znaleźć się informacje o numerze działki, obrębie, gminie oraz powierzchni i klasie gruntu. Poza podstawowymi danymi prosimy o wzmiankę na temat obecności drogi oraz linii średniego bądź wysokiego napięcia w najbliższym otoczeniu działki.

Aby weryfikacja przebiegła szybko i prawidłowo, prosimy o informację, jak długo teren jest w Państwa posiadaniu, czy jest pod ochroną i czy został uwzględniony w MPZP.

artykuł sponsorowany