Falowniki SolaX Power dla każdego

Falowniki SolaX Power dla każdego
SolaX Power

W poprzednim artykule SolaX Power prezentował swoją szeroką ofertę produktową. Tym razem producent zdecydował się skupić na falownikach i przedstawić swoje rozwiązania na rynek polski, w zależności od zapotrzebowania klienta, zaczynając od mikroinstalacji, a kończąc na rozwiązaniach pod większe projekty.

Zestawienie rozpoczyna seria SolaX Power X3-MIC. Ten niewielki falownik obsługuje moce rzędu 4~15 kW i jest jednym z najczęściej wybieranych przez Polaków. Podobnie jak więksi bracia spełnia wymogi polskiej normy EN50549. Producent, stosując najnowsze z dostępnych komponentów, uzyskał doskonałą wydajność, czyniąc falownik doskonałym rozwiązaniem w zakresie technologii przetwarzania energii słonecznej.

Piękna obudowa, gotowość do zsynchronizowania z magazynami energii, gwarancja sięgająca nawet 20 lat oraz zdalne diagnozowania i aktualizacja oprogramowania urządzenia to tylko jedne z atutów, które przemawiają za jego wyborem podczas tworzonych projektów. W połączeniu z doskonałą wydajnością i bezusterkową pracą czynią falownik najbardziej konkurencyjnym i jednym z najlepszych na rynku.

REKLAMA

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie i idące w parze zapotrzebowanie na hybrydy, producent wprowadza falownik SolaX Power G3 HYBRID. To potężne urządzenie to świetny gracz na rynku najnowszych rozwiązań, a przemawia za nim ogromny zakres dopasowania projektowego. Stosowany w instalacjach on-grid i off-grid, z możliwością obsłużenia od 11,5 kWh do 230 kWh, jest zdolny do zapewnienia stabilności pracy nawet w projektach komercyjnych.

Zintegrowany system zarządzania energią dopasowuje go do najbardziej wymagających użytkowników i najbardziej zróżnicowanych warunków, a inteligentny plan ładowania i rozładowywania baterii zapewnia jej żywotność i efektywność na długie lata.

REKLAMA

SolaX Power X3-MAX oraz X3-MEGA to propozycja skierowana do najbardziej wymagających projektów. W połączeniu z wysoką wydajnością i topologią inwertera skupioną na największych uzyskach, zapewnia stabilność rocznej dostawy energii, co jest niezwykle ważne przy zastosowaniach komercyjnych. Inżynierowie projektujący urządzenie, skupili się na zastosowaniu najnowszych i najbardziej zaawansowanych algorytmach kontrolnych i optymalizujących, uzyskując niezwykle wydajne i stabilne w swojej pracy rozwiązanie.

Zastosowanie dostępnej aplikacji monitorującej pracę falownika w czasie rzeczywistym oraz szereg zabezpieczeń przeciwprzeciążeniowych potwierdzają bezpieczeństwo i słuszność postawienia na tę rodzinę falowników.


Kontakt

thomas.w@solaxpower.com

pl.solaxpower.com 

 

artykuł sponsorowany