Sprawdzone systemy mocowań dostępne od ręki – KLEVE [solar]

Sprawdzone systemy mocowań dostępne od ręki – KLEVE [solar]
KLEVE [solar]

Jeśli szukacie dobrych i sprawdzonych rozwiązań w zakresie mocowania paneli fotowoltaicznych, KLEVE [solar] to najlepszy wybór. Poza solidną jakością i łatwym montażem, firma stawia na szybką obsługę zamówień i sprawną logistykę. W kilka dni od złożenia zamówienia, wybrane przez Ciebie elementy zostaną dostarczone. A do tego ceny zakupu są naprawdę korzystne w stosunku do konkurencji.

Systemy naziemne KLEVE [solar] są już bardzo znane i stale rośnie rzesza ich odbiorców, doceniających przewagę konkurencyjną i zalety wszystkich systemów PVN. Jednak KLEVE to także systemy dachowe – w ofercie są konstrukcje pod różnorodne poszycia dachów skośnych, jak i na dachy płaskie.

W ofercie KLEVE można znaleźć systemy mocowań na blachodachówkę, dachówkę ceramiczną, blachę trapezową (to najpopularniejsze rodzaje), ale także na dachówkę karpiówkę, blachę układaną na rąbek, czy gont bitumiczny lub papę. Ponadto firma oferuje swoje rozwiązania również na dachy płaskie – zarówno w układzie balastowym, jak i inwazyjnym. 

REKLAMA

Każde zamówienie jest odpowiednio bezpiecznie i przyjaźnie spakowane, a dostawa door-to-door jest z rozładunkiem i to w dowolnym miejscu, ilekroć chcesz takiej właśnie opcji. Stawiamy na ergonomię i komplementarność – dodatkowe elementy złączne i montażowe ułatwiają pracę, zwłaszcza wtedy, gdy coś się zawieruszy.

KLEVE [solar] to dobrej jakości materiały, profesjonalna obróbka powierzchniowa na najwyższym poziomie oraz prawidłowo dobrane elementy złączne i akcesoria. Wszystko na najwyższym poziomie, by każdy Klient był zadowolony.

Nasze czarne klemy i inne elementy do paneli „full-black” chwali cały rynek – matowe, gładkie, bardzo estetyczne i miłe w dotyku – to efekt użycia technologii Duracon w jakości C5 – przemysłowa kataforeza i malowanie proszkowe. Farby od uznanych producentów, doświadczona kadra, duża wydajność i automatyczne procesy – to gwarancja najwyższej jakości…

Zamów i zobacz różnicę

REKLAMA

Już niedługo będzie czynna upragniona, całkowicie nowa strona WWW wraz z konfiguratorem. Niestety trochę nam to zabrało czasu i energii … ALE… efekt powinien być bardzo dobry,  więc warto było czekać.

To oznacza, że będzie można zamawiać w KLEVE też przez Internet. Przygotowywana jest bowiem nowoczesna i intuicyjna platforma zakupowa, w której każdy klient będzie mógł zobaczyć nasze produkty i w łatwy sposób zamówić wszystko to, co jest mu potrzebne.  

Zapraszamy do KLEVE!

Każdy klient jest dla nas tak samo ważny i do każdego podejdziemy indywidualnie z najwyższym profesjonalizmem i szacunkiem. Doradzimy i dobierzemy optymalne rozwiązanie.

Dołącz do grona Rodziny KLEVE już dziś…


 

artykuł sponsorowany