Dzierżawa gruntu pod fotowoltaikę. Do 16 tys. zł

Dzierżawa gruntu pod fotowoltaikę. Do 16 tys. zł
Fotolia

Przedsiębiorstwo Szromek wydzierżawi pod budowę farm fotowoltaicznych grunty w całej Polsce. Firma to pewny partner, który działa na rynku budownictwa od prawie 30 lat. Szromek specjalizuje się w budowie obiektów przemysłowych oraz dedykowanych dla nich systemów solarnych.

Szromek zaangażował się w segment odnawialnych źródeł energii w 2017 roku, obsługując rynek energetyki słonecznej oraz wiatrowej. W ofercie firmy znaleźć można zarówno budowę farm fotowoltaicznych, jak i fundamentowanie turbin wiatrowych.

Od 2020 roku firma angażuje się również w rozwój projektów PV, a jej sposobem na pozyskanie nowych dzierżawców są konkurencyjne warunki współpracy.

REKLAMA

W obrębie zainteresowania spółki pojawiają się zarówno wielohektarowe inwestycje, jak i małe, jednomegawatowe projekty.

REKLAMA

W tym celu Szromek poszukuje możliwości dzierżawy niezacienionych działek na gruntach czwartej, piątej oraz szóstej klasy. Istotna jest również odległość od linii elektroenergetycznej oraz własność gruntu przez okres co najmniej pięciu lat.

Osoba oddelegowana do obsługi zapytań powiązanych z fotowoltaiką dostępna jest mailowo pod adresem w.trot@szromek.pl lub telefonicznie pod numerem +48 531 018 700.

Prosimy przygotować informację o numerze działki, obrębie, gminie oraz powierzchni i klasie gruntu.

artykuł sponsorowany