Wysokonapięciowy system oszczędzania energii w domach od Kehua

Wysokonapięciowy system oszczędzania energii w domach od Kehua

Prezentujemy magazyn energii „all-in-one” z serii iStorage o jednostkowej mocy 6 kW od firmy KEHUA. Urządzenie zapewni zwiększenie poziomu autokonsumpcji energii produkowanej z fotowoltaiki, zwiększając oszczędności na rachunkach za energię.

Urządzenie posiada zintegrowany hybrydowy falownik i magazyn energii. Maksymalna moc magazynu energii serii iStorage wynosi 6 kW, a pojemność magazynowania sięga 8,2 kWh. Produkt posiada klasę szczelności IP65, a czas jego pracy jest gwarantowany na 10 000 cykli.

Dowiedz się więcej na temat tego produktu na stronie KEHUA>>

REKLAMA

Magazyn energii jest idealnym rozwiązaniem dla gromaczenia energii z systemu fotowoltaicznego o maksymalnym natężeniu prądu 13,5 A i mocy 9 kW.

Konstrukcja bazująca na akumulatorach wysokonapięciowych zmniejsza straty cyklu o 8-10% w porównaniu z systemami akumulatorów niskonapięciowych.

Dzięki zastosowaniu skalowaniu zestawów baterii w zakresie pojemności od 8,2-49,2 kWh oraz elastycznym opcjom konfiguracji, system może zaspokoić wszystkie potrzeby domowe. Ponadto obsługuje tryb serwisowy VPP, co znacznie zmniejsza zużycie energii przez terminal użytkownika.

Produkt ma klasę szczelności IP65, a czas jego pracy jest gwarantowany na 10 000 cykli. Może działać w temperaturach otoczenia od -25 do 60 stopni Celsjusza i na maksymalnej wysokości do 3000 m.

System obsługuje zdalne monitorowanie, aktualizację online, wybór trybu pracy itp., dzięki czemu zarządzanie energią jest bardzo proste. Urządznie jest łatwe w instalacji i obsłudze, a takżę przyjazne dla dla użytkowników końcowych.

System oszczędzania energii w budynkach mieszkaniowych serii iStoragE typu „all-in-one” firmy KEHUA może zoptymalizować efekty pracy instalacji fotowoltaicznej i dostosować podaż własnej energii do bieżącego zapotrzebowania, umożliwiając maksymalne ograniczenie rachunków za energię z sieci. 

REKLAMA

Informacje o firmie KEHUA

Firma KEHUA została założona w 1988 roku i jest wiodącym na świecie ekspertem w dziedzinie konwersji mocy, dostarczającym najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie źródeł energii odnawialnej i infrastruktury energetycznej. Firma Kehua została uznana za nr 9 wśród światowych dostawców trójfazowych falowników fotowoltaicznych podłączonych do sieci o dużej mocy (> 501kW) za rok 2020 (źródło: IHS Markit), ósmego na świecie dostawcę falowników do magazynów energii w 2019 r. (źródło: IHS Markit) i zajęła piąte miejsce pod względem udziału w globalnym rynku modułowych urządzeń UPS w 2019 (źródło: Omdia).

Kontakt

E-mail: Poland@kehua.com

LinkedIn/Facebook/Twitter: Kehua Tech Polska

Oficjalna strona internetowa: https://www.kehua.com/Po/

Osoba kontaktowa: Angel Lee

Telefon kontaktowy: +48 575 266 407

 

artykuł sponsorowany