Corab z bogatą ofertą na ENEGRETAB 2021

Corab z bogatą ofertą na ENEGRETAB 2021
Corab

Najnowsze modele modułów fotowoltaicznych Corab Encor, systemy montażowe oraz wydajne rozwiązania pozwalające na magazynowanie energii czy ładowanie aut to tylko niektóre z produktów, jakie prezentuje firma Corab podczas bielskich targów ENERGETAB 2021.

Co będzie można zobaczyć, odwiedzając stoisko wiodącego producenta i dystrybutora systemów fotowoltaicznych? Jakie niespodzianki i ciekawostki czekają gości autoryzowanego sprzedawcy renomowanych marek?

– Tegoroczny ENERGETAB to dla nas wydarzenie szczególne. Miniony i obecny rok pokazały, że mimo obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, fotowoltaika ma się dobrze, a rynek rozwija się w  szybkim tempie – mówi Wiesław Szałkowski, dyrektor działu sprzedaży w Corab. – Także z tego powodu chcieliśmy podczas targów zaprezentować najnowsze produkty, o które wzbogaciła się dotychczasowa oferta naszej firmy – dodaje.

REKLAMA

Fotowoltaika wysokiej jakości

W trzydniowym wydarzeniu (14-16 września) weźmie udział ponad 270 wystawców z całego świata, a ekspozycje zajmą prawie 4 hektary. Nie ma wątpliwości, że to jedne z najważniejszych w Polsce targów nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego.

Jest to również punkt spotkań z czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych oraz projektantami czy dostawcami usług. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką.

Stoisko Corab ulokowane jest w Strefie Odnawialnych Źródeł Energii, a swoim kształtem, aranżacją i prezentowanym asortymentem nawiązuje do nowoczesności i dynamiki, jaka wyróżnia polską firmę.

– Wizytujący nasze stoisko będą mieli szansę zapoznać się z kompleksową ofertą jaką dysponuje Corab. Nasza firma jest w świecie fotowoltaiki synonimem trwałości i jakości. Takie też są produkty, jakie pokazujemy zwiedzającym – podkreśla Michał Konopka, odpowiedzialny za targi w Corab. – Mamy własny, certyfikowany zakład produkcyjny, a wyroby z fabryki w Bartoszycach można poznać, zobaczyć i dotknąć odwiedzając stoisko – zachęca Konopka.

 

REKLAMA

Corab stawia na innowacyjność

– Mamy przygotowane innowacyjne systemy dostosowane do wszelkich rodzajów dachów lub podłoży gruntowych. Pokryte powłoką Magnelis doskonale sprawdzają się w każdym klimacie, w tym oczywiście w Polsce, gdzie o czym warto pamiętać, temperatura rekordowo często przechodzi przez 0 stopni Celsjusza, panuje duża wilgotność, a kraj nawiedzają częste, a ostatnio również nieoczekiwane opady – zaznacza Wiesław Szałkowski.

Spośród paneli fotowoltaicznych warte uwagi są panele bi-facial. – To zdecydowanie produkt, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Klienci doceniają jeszcze lepszą wydajność instalacji fotowoltaicznej z udziałem tego rodzaju rozwiązania – chwali Szałkowski. Interesujące dla inwestorów są moduły marki Encor. Charakteryzują się one bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.


Szeroki asortyment partnerów

W przestrzeni zajmowanej przez Corab można także zapoznać się z urządzeniami takich firm jak m.in. Fronius, Huawei, SofarSolar, Sungrow, SMA, Webasto, SolarEdge, ProJoy i innych.

– Zachęcam do zapoznania się z asortymentem inwerterów. Na naszym stoisku będą nowoczesne rozwiązania połączone z magazynami energii czy ładowaniem aut. Część z produktów będzie można w efektywnym samochodzie demonstracyjnym – zaprasza Michał Konopka.

Przedstawiciele Corab zapewniają, że dla gości ENERGETABU przygotowali liczne niespodzianki i konkursy z nagrodami.

– Razem z marką Fronius chcemy zachęcić odwiedzających do wspólnej zabawy przy użyciu urządzeń mobilnych oraz mediów społecznościowych – mówi Konopka. – Trzeba przyznać, że stoisko Corab podczas targów ENERGETAB prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie.

artykuł sponsorowany