Fotowoltaika bez tajemnic. Zapraszamy na szkolenie BayWa r.e.

Fotowoltaika bez tajemnic. Zapraszamy na szkolenie BayWa r.e.
BayWa

Jako autoryzowany dystrybutor fotowoltaiki, BayWa r.e. Solar Systems wspiera swoich partnerów (handlowców, dział obsługi firmy fotowoltaicznej oraz ekipy montażowe i serwisowe) nie tylko sprzedażowo, ale także w kwestii poszerzania wiedzy dotyczącej technologii solarnych.

Wspólnie z dostawcami dostępnymi w portfolio firma oferuje szeroką bazę szkoleń – zarówno w formie webinariów, których niezobowiązująca forma pozwala na przyswojenie wiedzy z dowolnego miejsca, jak i spotkań stacjonarnych w biurze.

Aktywna forma warsztatów, sesja Q&A, pokaz komponentów na żywo to naprawdę świetna okazja, by zaczerpnąć wiedzę prosto od eksperta!

REKLAMA

Zapraszamy do zapoznania się z wrześniowym kalendarzem szkoleń.

Spotkania stacjonarne:

Webinaria:

Zobacz pełną listę szkoleń.

Wszystkie szkolenia z fotowoltaiki organizowane przez BayWa r.e. stacjonarnie i online są bezpłatne. Spotkania prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych ekspertów z wieloletnią praktyką .To gwarantuje wysoki poziom merytoryki oraz przydatności wszystkich oferowanych warsztatów. Szkolenia są bezpłatne bez względu na formę.

REKLAMA

Zapraszamy!

BayWa r.e. jest wiodącym, działającym globalnie deweloperem, dostawcą usług i dystrybutorem PV. Baywa r.e. Solar Systems Sp. z o.o.  to polska hurtownia fotowoltaiczna – autoryzowany dystrybutor PV w Polsce oferujący nie tylko moduły, falowniki i wszelkie akcesoria PV od globalnych, sprawdzonych dostawców, ale także autorski system montażowy novotegra opracowany przez rodzimą spółkę BayWa r.e.

W portoflio posiadamy wszystkie produkty, których potrzebujesz do swojego projektu fotowoltaicznego. Współpracujemy tylko z globalnymi, sprawdzonymi producentami komponentów do instalacji fotowoltaicznej. Nasz oferta obejmuje komponenty do systemów podłączonych do sieci, a także systemów autonomicznych.

BayWa r.e. jest wiodącym, działającym globalnie deweloperem, dostawcą usług i dystrybutorem, który zrealizował dotąd inwestycje  o mocy 4 GW oraz zarządza aktywami o mocy przeszło 10 GW. Jesteśmy również niezależnym producentem energii elektrycznej, stale rozwijającym własną działalność związaną z handlem energią.

sklep.baywa-re.pl

 

 

artykuł sponsorowany