Prestiżowe wyróżnienia dla Corab

Prestiżowe wyróżnienia dla Corab
Corab

Olsztyński producent i dystrybutor rozwiązań dla fotowoltaiki może pochwalić się tytułem „Ambasadora Polskiej Gospodarki” oraz nagrodą gospodarczą „Żagle Warmii i Mazur”.

„Ambasador Polskiej Gospodarki” to wyróżnienie przyznawane przez Business Centre Club. Stanowi wyraz uznania dla przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach światowych, którzy jednocześnie promują wysokie standardy i dobre praktyki w kontaktach zagranicznych.

Warto przypomnieć, że systemy i rozwiązania oferowane przez firmę Corab są obecne na blisko 20 rynkach na świecie. Wszędzie cieszą się uznaniem – zarówno jeśli chodzi o innowacyjne rozwiązania techniczne, jak i jakość wykonania.

REKLAMA

Firma aktywnie promuje swoje produkty na rynkach światowych, czego przykładem jest m.in. prezentacja nowości na monachijskich targach Intersolar Europe.

REKLAMA

Corab został też doceniony w ramach konkursu „Żagle Warmii i Mazur”. Nagrody stanowią uhonorowanie dla firm, które budują gospodarczą siłę regionu. Dbają również w sposób szczególny o środowisko naturalne poprzez stosowanie zasad zrównoważonego rozwoju oraz wzorców etycznego przywództwa.

– Uhonorowanie Corab nagrodą „Żagle Warmii i Mazur” to dla mnie nieskrywany powód do dumy. Kiedy 30 lat temu zakładaliśmy firmę, byliśmy niedużym lokalnym przedsiębiorstwem. Od początku stawialiśmy na wysoką klasę produktów, inwestowanie w pracowników i współpracę z miejscowymi ośrodkami naukowo-badawczymi. W efekcie nasze wyroby są dostępne dla klientów na całym świecie – komentuje Henryk Biały, założyciel i prezes Corab.

Więcej informacji na temat Corab oraz bieżącej oferty firmy można znaleźć na corab.pl

artykuł sponsorowany