Dołącz do SOLACADEMY w listopadzie

Dołącz do SOLACADEMY w listopadzie
Soltec

Branża fotowoltaiczna rozwija się tak szybko, że aby nadążać za konkurencją, warto cały czas śledzić trendy i aktualizować swoją wiedzę. Magazyny energii? Rozwiązania hybrydowe? A może mikroinwertery? Wybierz tematy, które chcesz zgłębić w SOLACADEMY i zamień wiedzę w zysk swojej firmy.

Udział w szkoleniach SOLACADEMY da Ci to, czego nie znajdziesz, szukając informacji w Internecie czy na przypadkowych kursach PV: aktualną wiedzę popartą doświadczeniem naszych ekspertów. Podczas zajęć nie tylko zgłębisz kluczowe zagadnienia fotowoltaiczne i poznasz praktyczne wskazówki dotyczące montażu, ale dowiesz się też, o jakie produkty warto rozszerzyć ofertę i jak atrakcyjnie przedstawić je klientom, aby zwiększyć sprzedaż.

Szkolenia odpowiadające na obecne trendy

REKLAMA

Nowe regulacje prawne, mające wejść w życie w przyszłym roku oraz programy dofinansowań, w tym Mój Prąd 4.0, w których magazynowanie energii odgrywa znaczącą rolę, potwierdzają, że instalacje wyposażone w magazyny będą ważnym elementem transformacji energetycznej w Polsce.

– Eksperci SOLACADEMY odpowiadają na potrzeby rynku i przygotowali merytoryczne szkolenia, które umożliwiają firmom instalatorskim poznanie produktów i technologii magazynowania energii w warunkach prosumenckich, co pozwoli im odnaleźć się w nowej sytuacji i dostosować do niej ofertę – mówi Małgorzata Matras, kierownik Działu Szkoleń w Soltec.

Obok magazynów energii i systemów hybrydowych, uczestnicy mogą liczyć na dużą dawkę wiedzy na temat modułów PV, inwerterów czy zabezpieczeń PPOŻ.

Wiedza bez wychodzenia z domu

Sprawdź listopadowy plan szkoleń z fotowoltaiki online i zapisz się już teraz:

08.11. (poniedziałek) Mikroinwertery Hoymiles

10.11. (środa) PPOŻ – zabezpieczenia przeciwpożarowe w świetle nowych przepisów

15.11. (poniedziałek)  Obsługa platformy B2B i Tooltec PV

17.11. (środa) Inwertery Hypontech – technologia i rozwiązania

REKLAMA

18.11. (czwartek) Magazyny energii z rozwiązaniami hybrydowymi – szkolenie produktowo-techniczne

19.11. (piątek) Rozdzielnice Soltec, wyłączniki Projoy oraz dobór pozostałych zabezpieczeń instalacji PV

22.11. (poniedziałek) Moduły PV – szkolenie produktowe

24.11. (środa) Inwertery i mikroinwertery – szkolenie produktowe

26.11. (piątek) Hybrydowe rozwiązania od Sofar Solar

29.11. (poniedziałek) Inwertery hybrydowe Sofar Solar i baterie wysokonapięciowe GTX3000

 

SOLACADEMY

SOLACADEMY to cykl szkoleń, podczas których eksperci Soltec przybliżają praktyczne i merytoryczne zagadnienia z zakresu fotowoltaiki oraz odpowiadają na pytania uczestników. Profesjonalne szkolenia skierowane są do zespołów handlowo-produktowych, ekip instalatorskich, instalatorów magazynów energii oraz systemów hybrydowych.

Co miesiąc proponowany jest szeroki zakres szkoleń dotyczący najważniejszych zagadnień z rynku PV. Interesujące treści znajdą zarówno osoby początkujące na rynku fotowoltaiki, jak i doświadczeni eksperci, którzy pragną poszerzać i aktualizować wiedzę.

Więcej o SOLACADEMY: www.soltec.pl

 

artykuł sponsorowany