Przewagi rynkowe najlepszych producentów falowników fotowoltaicznych

Przewagi rynkowe najlepszych producentów falowników fotowoltaicznych
FoxESS Polska

FoxESS Polskadostawca najwyżej ocenianych na rynku falowników fotowoltaicznych, wychodząc naprzeciw zapytaniom klientów oraz bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży, stworzył katalog głównych wyróżników określających dobrych producentów falowników fotowoltaicznych. Według FoxESS ważne jest pokazanie tego, czego klient może nie dostrzec na pierwszy rzut oka, a co stanowi trzon branżowej wiedzy eksperckiej rozproszonej w chaosie informacyjnym.

Profesjonalny producent urządzeń fotowoltaicznych oferuje solidne, bezpieczne urządzenia o najwyższych parametrach technicznych, zaspokajające także potrzeby rynku w zakresie dodatkowych przewag, istotnych przy ocenie i ostatecznym wyborze. Wśród nich:

Wielkość i stabilność firmy – FoxESS Polska należy do globalnego producenta falowników fotowoltaicznych i magazynów energii, światowego potentata z listy Global Fortune 500 – firmy Tsingshan Group z ogromnym zapleczem kapitałowym, produkcyjnym oraz R&D. Ponadto o potencjale firmy świadczy współpraca z najlepszymi graczami rynku w branży w Polsce takimi jak np. KENO, Eco System, OEM Energy czy Sunprofi, których nie trzeba nikomu przedstawiać. W portfolio tych partnerów znajdują się tylko i wyłącznie produkty renomowanych i sprawdzonych marek.

REKLAMA

Gwarancja – na całość, od początku, dla wszystkich.

Urządzenia FoxESS to solidność i niezawodność potwierdzona 12-letnią gwarancją, a w programie FOX TEAM nawet 13-letnią. Producent stawia na jakość, a dzięki solidności wykonania produktów przy użyciu komponentów najlepszych światowych dostawców ma pewość, że falowniki będą służyły przez wiele lat. FoxESS to także sprawny proces reklamacyjny oraz możliwość odpłatnego wydłużenia gwarancji do 20 lat.

Polski serwis techniczny – niezawodne wsparcie techniczne na dedykowanych liniach telefonicznych, złożone z doświadczonych w branży ekspertów, zapewniające bieżącą pomoc instalatorom i klientom.

Kontakt z polskojęzycznym działem technicznym FoxESS jest bezpośredni i szybki. Ponadto dział techniczny FoxESS prowadzi regularne szkolenia i webinaria. Stworzona jest także platforma techniczna www.forum-foxess.pro, dająca dostęp do tematów, które były już poruszane i które można samodzielnie rozwiązać.

Opinie instalatorów – urządzenia mają być przede wszystkim przyjazne instalatorom i użytkownikom.

Falowniki FoxESS cieszą się dobrymi opiniami wśród instalatorów fotowoltaiki między innymi z uwagi na wysoką jakość, łatwość montażu i obsługi, bezawaryjność, intuicyjny monitoring oraz polskie wsparcie techniczne. FoxESS docenia najlepiej wykonane instalacje w programie lojalnościowym FOX TEAM (www.fox-team.pro) dając bezpłatną możliwość wydłużenia gwarancji oraz uzyskania dodatkowych korzyści płynących z członkostwa.

Gama produktów – szeroki wybór oraz przewidywanie przyszłych kroków na rynku.

Dla FoxESS liczy się głos klienta i instalatora oraz nadążanie za aktualnymi potrzebami rynku, postępem technologicznym i globalnymi trendami. Dlatego w swojej gamie produktów proponuje szeroki wybór uniwersalnych i nowoczesnych rozwiązań. Falowniki fotowoltaiczne FoxESS są przygotowane do rozbudowy o magazyny energii, przy pomocy specjalnych ładowarek AC.

REKLAMA

  • Już pierwsze 50 sztuk uniwersalnych systemów magazynowania energii AIO (All in One) zostało dostarczonych na polski rynek i są dostępne u dystrybutorów https://www.fox-ess.pro/partnerzy/. Te zaawansowane urządzenia są złożone z hybrydy, magazynu oraz osprzętu niezbędnego do magazynowania energii, w jednej bardzo estetycznej oprawie, z przyjaznym użytkownikowi wyświetlaczem.

W dobie boomu fotowoltaicznego równie istotną kwestią jest zwrócenie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo oferowanych urządzeń. Kierując się wyborem rozwiązań przeciwpożarowych, należy zwrócić uwagę między innymi na długi okres gwarancji świadczący o solidności wykonania urządzenia, jak również szybkość i łatwość montażu (bez konieczności rozkręcania całej obudowy), wskaźnik awaryjności, jak również wymagane certyfikaty.

  • Oferowane przez FoxESS urządzenia S-BOX i S-BOX PLUS spełniają wszystkie wyżej wymienione założenia, a dodatkowo są objęte opieką polskiego wsparcia technicznego.

W związku z dużym zainteresowaniem urządzeniami, FoxESS jako bezpośredni przedstawiciel producenta obecnie proponuje przełączniki przeciwpożarowe w specjalnej, bardzo atrakcyjnej cenie! Urządzenia dostępne u dystrybutorów FoxESS: https://www.fox-ess.pro/partnerzy/

 

 

FoxESS bardzo aktywnie wspiera także wszelkie inicjatywy związane z promocją odnawialnych źródeł energii, które skupiają w jednym miejscu najlepsze firmy i wystawców na polskiej scenie fotowoltaicznej.

Już w lutym 2022 FoxESS jako Partner Targów ENEX zaprezentuje wszystkie swoje najnowsze urządzenia w jednym miejscu. A wśród nich nowa seria T falowników trójfazowych, kompaktowy falownik nowej generacji S mini, wysoce zaawansowane urządzenia hybrydowe All in One, a także systemy bateryjne. Wszystkie urządzenia są nadal bezkonkurencyjne pod względem jakości wykonania i parametrów technicznych, a także najlepszego stosunku jakości do ceny.

– Jako oficjalny Partner targów ENEX 2022 stwarzamy wyjątkową okazję do jeszcze szerszego zaprezentowania naszych najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań, a także poznania opinii oraz oczekiwań uczestników targów. Jesteśmy przekonani, że słuchając instalatorów i użytkowników zadbaliśmy właściwie o każdy szczegół, który liczy się podczas pracy i obsługi naszych urządzeń. Nie poprzestajemy jednak w rozwoju i na bieżąco dostosowujemy nasze produkty do oczekiwań rynku – mówi Tomasz Walczyk, Country Manager FoxESS Polska.

 

artykuł sponsorowany