RAWICOM S.A. kupi projekty PV na każdym etapie rozwoju

RAWICOM S.A. kupi projekty PV na każdym etapie rozwoju
RAWICOM S.A.

RAWICOM S.A., spółka działająca na polskim i europejskim rynku odnawialnych źródeł energii od 15 lat, jest zainteresowana nabywaniem projektów PV na każdym etapie ich rozwoju, a także dalszą ich realizacją. Firma dysponuje bardzo dużym doświadczeniem w branży fotowoltaicznej, posiada wielu wykwalifikowanych specjalistów i realizuje setki projektów na terenie Polski oraz całej Europy.

Główne obszary działalności RAWICOM S.A. to budowa elektrowni fotowoltaicznych w kraju i za granicą oraz dystrybucja i instalacja stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Poprzez jedną ze spółek dedykowanych do rozwoju projektów PV, prowadzona jest również działalność polegająca na kompleksowym rozwoju projektów budowy farm fotowoltaicznych. Wykwalifikowany zespół specjalistów świadczy usługi począwszy od etapu wstępnego, jakim jest znalezienie odpowiedniego gruntu i zabezpieczenie prawa do niego, poprzez proces uzyskania wszystkich wymaganych decyzji i pozwoleń, aż po możliwe kolejne etapy: budowy, uczestniczenia w aukcji/przygotowania PPA oraz serwisowania farmy. Spółka współpracuje z bardzo poważnymi inwestorami zagranicznymi oraz polskimi.

REKLAMA

Niezależnie od rozwoju własnych projektów, RAWICOM S.A. zainteresowana jest nabywaniem interesujących projektów PV na różnym etapie rozwoju. Oznacza to zainteresowanie projektami zarówno na etapie zabezpieczenia prawa do gruntu (podpisania umowy dzierżawy), w trakcie procedury środowiskowej i po uzyskaniu DŚ, uzyskanych warunków zabudowy itd. – włącznie z projektami gotowymi do budowy.

Główne kryteria brane pod uwagę przez Rawicom przy nabywaniu projektów PV to:

REKLAMA

  • bliska odległość działki, na której ma być realizowana inwestycja, do Głównego Punktu Zasilającego
  • powierzchnia działki minimum 20-30 ha
  • IV-VI klasa gleb
  • korzystne warunki przyrodnicze
  • dobre nasłonecznienie.

W przypadku chęci zapoznania się ze szczegółowymi warunkami oraz ofertą Rawicom, dotyczącą nabycia projektów PV na każdym etapie rozwoju, prośba o kontakt:

e-mail: projekty@rawicom.pl

Oferujemy korzystne i konkurencyjne warunki.

 

artykuł sponsorowany