Nowa aplikacja Hymona

Nowa aplikacja Hymona
Hymon

Hymon uruchomił pierwszą w Polsce aplikację dla klientów zainteresowanych montażem paneli fotowoltaicznych. Dostęp do niej oferuje sieć sklepów MediaMarkt.

Usługa montażu domowych elektrowni słonecznych dostępna jest w sklepach stacjonarnych MediaMarkt w całej Polsce. Dzięki specjalnej aplikacji firmy Hymon, lidera na rynku instalacji fotowoltaicznych, klienci sklepów MediaMarkt mogą szybko sprawdzić możliwości i warunki wykonania instalacji, a także umówić wizytę konsultanta techniczno-handlowego w swoim domu. To wygodny i prosty sposób na zaopatrzenie domu w odnawialne źródła energii. Aplikacja jest pierwszym tego typu rozwiązaniem na polskim rynku.

Współpraca MediaMarkt i Hymon jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów zainteresowanych troską o środowisko oraz obniżeniem kosztów energii. Firma Hymon została dopuszczona do dystrybucji w sieci sklepów MediaMarkt po weryfikacji jakości oferowanych usług, paneli i urządzeń z nimi powiązanych oraz dostępności i sprawności oferowanego serwisu.

REKLAMA

Działamy na rynku fotowoltaiki od blisko jedenastu lat, dysponujemy ponad stoma własnymi ekipami, zapewniającymi nie tylko znakomity montaż, ale również serwis instalacji – mówi Jacek Strzesak, prezes spółki Hymon – Umowa z MediaMarkt, z której niezwykle się cieszymy, jest kolejnym potwierdzeniem tego, że gwarantujemy najwyższą jakość usług.

MediaMarkt jest europejskim liderem dystrybucji elektroniki użytkowej i związanych w nią usług. W Polsce sieć prowadzi ponad 80 sklepów stacjonarnych, w których wprowadziła możliwość zamówienia usługi montażu paneli fotowoltaicznych.

REKLAMA

– W MediaMarkt dążymy do maksymalnej neutralizacji wpływu naszej działalności na środowisko naturalne. Zachęcamy również naszych klientów do świadomych, odpowiedzialnych decyzji zakupowych. Konsekwentnie rozbudowujemy ofertę produktów i usług wdrażając rozwiązania, które pozwolą minimalizować zużycie zasobów, a usługa montażu paneli fotowoltaicznych jest jednym z nich, bardzo istotnym także z punktu widzenia budżetu domowego. Postawiliśmy na partnera – firmę Hymon, żeby zaoferować naszym klientom najwyższą jakość usług  mówi Małgorzata Parzymies, Dyrektor Działu Usług w MediaMarktSaturn Polska. 

Dzięki nowej ofercie klienci sklepów stacjonarnych MediaMarkt uzyskają kompletne informacje na temat możliwości i korzyści związanych z montażem paneli fotowoltaicznych.

Wersja online dostępna jest pod adresem: https://konsultant.hymon.pl/

Aplikację na urządzenia mobilne można pobrać w sklepie Google Play.

 

artykuł sponsorowany