ECO SYSTEM na targach ENEX 2022. Rozszerzamy działalność o kolejne kraje!

ECO SYSTEM na targach ENEX 2022. Rozszerzamy działalność o kolejne kraje!

ENEX to najważniejsze w Polsce targi poświęcone odnawialnym źródłom energii, na których nie mogło zabraknąć też importera oraz dystrybutora wielu światowych marek w zakresie odnawialnych źródeł energii firmy Eco System.

Zapraszamy na nasze stoisko F-69, na którym zaprezentujemy Państwu innowacyjne produkty znanych marek, miedzy innymi: Foxess, Sunways,Akcome, Saronic, K500, Rotenso.

Zaufanie i stabilna pozycja

REKLAMA

Nieprzerwanie od 2014 roku rozwijamy się, aby sprostać potrzebom odbiorców krajowych oraz zagranicznych. Fakt ten pozwala nam utrzymać najwyższą jakość i konkurencyjne ceny.

Podpisanie nowych umów dystrybucyjnych, wiąże się ze zwiększeniem ilości odbiorców, a co za tym idzie usług transportowych. W 2021 roku podtrzymaliśmy dynamikę wzrostu sprzedaży, natomiast 2022 rok zaowocował zwiększeniem floty transportowej, która ma za zadanie usprawnić naszą logistykę zagraniczną. Obecnie dostarczamy towary do 8 państw, na terenie Uni Europejskiej.

Od 8 lat oferujemy wysokiej klasy komponenty: paneli fotowoltaiczne, inwertery, konstrukcje oraz inne części niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego montażu. Nasz zespół tworzą osoby z doświadczeniem, dlatego nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną opiekę i pomoc techniczną.

Ofertę produktową kierujemy do klientów biznesowych: instalatorów, firm wykonawczych, biur projektowych oraz hurtowni. Dostarczamy zarówno kompletne zestawy PV jak i poszczególne elementy.

REKLAMA

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, rozwijamy także dział klimatyzacji, pomp ciepła i rekuperacji. Towary, które sprzedajemy można odebrać osobiście z naszych magazynów w kraju i za granicą lub zamówić w wygodnej formie w sklepie on-line na stronie www.ecosystemprojekt.pl. Dostawy odbywają się za pośrednictwem transportu własnego lub za pośrednictwem zewnętrznej spedycji (na terenie kraju i za granicą).

W tym roku, rynek fotowoltaiki czekają wyzwania związane ze zmianą zasad rozliczeń prosumentów. Do tej pory była to siła napędową dla sektora OZE. Obecnie liczymy, iż to polski biznes będzie przede wszystkim inwestował w energię ze źródeł odnawialnych. Impulsem do tych zmian jest niewątpliwie drastyczny wzrosty cen energii.

Rozszerzenie działań na ościenne kraje

Silne zainteresowanie branżą OZE narzuca szybki rozwój, aby sprostać coraz większym potrzebom naszych klientów. Już w lutym Eco System stał się grupą, w skład której wchodzi pięć firm: dwie zagraniczne oraz trzy na terenie kraju.

Grupa Eco System na mocy umowy z FoxESS Polska powołała spółkę Foxess Czech, która jest wyłącznym importerem na terenie Czech i Słowacji. Widząc dynamiczny rozwój u naszych południowych sąsiadów, trudno było nie wykorzystać okazji, aby wziąć czynny udział w ekspansji tamtejszego rynku OZE.

Obecnie pracujemy także nad uruchomieniem niemieckiego oddziału i na tym jeszcze nie koniec.

 

artykuł sponsorowany