IBC SOLAR zaprasza na stoisko na targach ENEX 2022

IBC SOLAR zaprasza na stoisko na targach ENEX 2022
IBC Solar

Podczas ENEX Nowa Energia prezentują się najważniejsi przedstawiciele branży odnawialnych źródeł energii i energetyki konwencjonalnej w kraju i za granicą. Swoją obecność potwierdził także IBC SOLAR, dostawca kompleksowych systemów PV z portfolio obejmującym realizacje na całym świecie. Firma obchodzi w tym roku jubileusz istnienia i z tej okazji przygotowała dla odwiedzających szereg atrakcji.

Tegoroczna edycja targów ENEX NOWA ENERGIA odbędzie się 23-24 lutego 2022 roku w Kielcach. W gronie wystawców znajdzie się IBC SOLAR, światowy lider systemów PV i dostawca kompleksowych rozwiązań dla magazynowania energii, który przez ostatnie lata prężnie rozwija swoje biuro na rynku polskim.

Na swoim stoisku firma pokaże m.in. najnowszą wersję aerodynamicznego systemu montażowego IBC AeroFix G3 dla dachów płaskich. Produkt ten odpowiada na najnowsze trendy w fotowoltaice: pozwala instalować systemy PV w sześciu konfiguracjach, z wykorzystaniem różnych rozmiarów modułów i bez przebijania powierzchni dachu.

REKLAMA

– Odwiedzający zainteresowani nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie energy storage docenią także możliwość obejrzenia inwerterów hybrydowych i systemów magazynowania energii z oferty IBC SOLAR. W związku z planowanymi zmianami na rynku prosumentów podniesienie autokonsumpcji będzie z pewnością jednym z trendów PV w 2022 roku. Ważne jednak, by robić to z głową, w oparciu o szczegółową analizę zapotrzebowania energetycznego i przemyślany projekt instalacji PV uwzględniający ułożenie i rozmiar modułów – tłumaczy Mariusz Wilk, Country Manager IBC SOLAR Polska.

Targi ENEX będą doskonałą okazją do rozmowy z ekspertami IBC SOLAR Polska na temat kompleksowych rozwiązań PV dla prosumentów indywidualnych, instalacji komercyjnych, a także przyszłościowego segmentu parków słonecznych. Marka świętująca w tym roku 40-lecie istnienia chętnie dzieli się doświadczeniem i dobrymi praktykami zdobytymi podczas realizacji kompleksowych projektów w różnych regionach na całym świecie.

Dodatkowo do współpracy przy kieleckim wydarzeniu IBC SOLAR zaprosił swoich partnerów. W efekcie uczestnicy targów będą mogli wziąć udział w szkoleniach i prezentacjach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów:

REKLAMA

 • 23.02.2022, godz.15.00 i 24.02.2022, godz.10.30:
  Aktualności dotyczące produktów i usług Enphase
  Prowadzenie: Gaweł Główczyk, FAE, Enphase.
 • 23.02.2022, godz. 13:00 i 24.02.2022, godz. 11:30:
  Wyzwania dla systemów fotowoltaicznych na dachach płaskich.
  Prowadzenie: Mgr inż. Karol Miazio, absolwent Inżynierii Materiałowej na Politechnice Warszawskiej, Eko Projekt.
 • 24.02.2022, 14:00:
  Pojawiające się wyzwania dla rynku magazynów energii w Polsce
  Prowadzenie: Daniel Moczulski, EE Territory Manager, GoodWe Europe GmbH.

Dodatkowo na odwiedzających Targi czekać będą producenci paneli fotowoltaicznych, przedsiębiorstwa zajmujące się magazynowaniem energii, przedstawiciele sektora elektromobilności, instalatorzy pomp ciepła, jak również firmy związane z tradycyjną energetyką.

Będzie można skorzystać z bogatej oferty wydarzeń towarzyszących, takich jak Forum SOLAR+, Konferencje ENERGIA PL oraz Heat Not Lost, a także Forum Pomp Ciepła.

Targi ENEX Nowa Energia odbędą się w dniach 23-24 lutego 2022 roku, na terenie centrum Targi Kielce. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji oraz pobraniu darmowej wejściówki.

Więcej informacji na te i inne tematy związane z IBC SOLAR można dowiedzieć się podczas ENEX Nowa Energia, największych w Polsce targów energetycznych, w hali F, na stoisku F-21.

 

artykuł sponsorowany