Skonfiguruj swoją konstrukcję PV i otrzymaj dostawę w 14 dni

Skonfiguruj swoją konstrukcję PV i otrzymaj dostawę w 14 dni
Kleve [Solar]

Fotowoltaika to obecnie najbardziej dynamicznie rozwijający się sektor OZE w Polsce. Ubiegły rok, jak poprzednie, obfitował w kolejne rekordy w liczbie instalacji paneli fotowoltaicznych, zarówno w segmencie farm, jak i w mikroinstalacjach. Jedną z marek, które z powodzeniem wykorzystują boom na systemy fotowoltaiczne, jest Kleve [Solar], oferująca uniwersalne i kompleksowe konstrukcje naziemne i dachowe.

Panele PVN-2V/ PVN-2V/PVN-3H/PVN-4H/PVN-5H/PVN-2V-B/PVN-4H-B/PVN-4H-B/PVN-5H-B to system oferujący wysokie parametry wytrzymałościowe, a równocześnie rozwiązanie konkurencyjne na całym rynku ze względu na znacznie mniejszą liczbę elementów do montażu.

REKLAMA

Dodatkowo zastosowanie innowacyjnych, opatentowanych rozwiązań Kleve [Solar] daje możliwość znacznych oszczędności w inwestycji i w czasie. Istotnym walorem systemu naziemnego jest statyka indywidualnie dostosowana do stref wiatrowo-śniegowych, a także znacznie mniejsza liczba potrzebnych słupów. Na farmy PV producent oferuje opcjonalne kafarowanie.

Wszystkie elementy nośne wykonane są z profili z wysokogatunkowej stali pokrytej powłoką AcerolMittal Magnelis, która daje najlepsze zabezpieczenie antykorozyjne w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych.  

Gwarancja na system to 12 lat, a na powłokę do 25 lat.

REKLAMA

System na dachy skośne SSG-01/SSK-01/SSD-01/ SSB-01/SST-01/SST-02/SSR-01 zawiera wysokiej jakości materiały odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne – stal nierdzewną i aluminium.

Podobnie jak w przypadku konstrukcji naziemnej, system na dachy skośne został zaprojektowany tak, aby montaż był prosty i szybki – umożliwia to niewielka liczba elementów. Rozstaw i wysokości klem są regulowane. Na życzenie klienta elementy montażowe udostępniane są w kolorze czarnym (pokrycie KTL plus farba proszkowa matowa).

Producent oferuje dziesięcioletnią gwarancję na całość systemu.  

artykuł sponsorowany