Moduły PV Meyer Burger dostępne w portfolio BayWa r.e. Solar Systems

Moduły PV Meyer Burger dostępne w portfolio BayWa r.e. Solar Systems

W ofercie jednego z wiodących dystrybutorów PV w Polsce firmy BayWa r.e. Solar Systems zagościły moduły niemieckiego producenta. „Niemiecka jakość”  czy w tym przypadku powiedzenie to ma odzwierciedlenie w rzeczywistości? Tak właśnie to udowadnia nam Meyer Burger. Moduły opracowywane są w Szwajcarii, a produkowane wyłącznie w Niemczech z zachowaniem najsurowszych standardów jakości.


Efektem są wysokowydajne panele fotowoltaiczne, które cechują się dużą wytrzymałością oraz doskonałymi wynikami nawet przy słabym oświetleniu.

REKLAMA

BayWa r.e. Solar Systems

Wysokiej jakości moduły Meyer Burger White, Black i Glass można już zamawiać w hurtowni internetowej BayWa r.e. Dostępne są w trzech wariantach: white, black i glass-glass. Subtelne i stonowane wzornictwo (moduły zaprojektowane w Szwajcarii) zapewnia niezwykle elegancki wygląd modułów na każdym dachu.               

Doświadczenie światowe standardy produkcyjne

Meyer Burger rozpoczęła produkcję ogniw i modułów PV w 2021 roku, stosując opatentowane przez siebie technologie, do których wrócimy w dalszej części tego artykułu. Jednak firma ta budowała swoje doświadczenie już dużo wcześniej.

Marka Meyer Burger założona została w 1953 roku w Szwajcarii, a dzięki swojej działalności jako dostawcy systemów produkcyjnych w znacznym stopniu wpłynęła na przemysł fotowoltaiki, ustanawiając tym samym kluczowe standardy w przemyśle PV. Czy wiesz, że część modułów PV produkowanych dziś na całym świecie bazuje na technologiach opatentowanych przez Meyer Burgera?

Chcesz poznać markę Meyer Burger?

Zapraszamy na bezpłatny webinar już dzisiaj (11.04).

 

Zapisz się już teraz >>

Opatentowana technologia heterozłączy oraz SmartWire

REKLAMA

  • Ogniwa heterozłączowe firmy Meyer Burger mają znacznie większą zdolność absorbcji energii słonecznej niż ogniwa konwencjonalne
  • Dodatkowy wzrost wydajności zapewnia łączenie ogniw z zastosowaniem opatentowanej przez Meyer Burgera technologii SmartWire (SWCT®)
  • Do 20% większy uzysk energetyczny – nawet przy słabym oświetleniu rano, wieczorem lub podczas zachmurzenia
  • Zastosowanie aluminiowej folii tylnej w module to cecha, która z pewnością wyróżnia moduły Meyer Burger – zapraszamy do wpisu na blogu.

Gwarancja stabilnych uzysków 

Moduły Meyer Burger objęte są 25-letnią (szkło-folia) lub 30-letnią (szkło-szkło) gwarancją produktową. Producent gwarantuje, że po upływie 25 lat użytkowania wydajność wszystkich modułów nadal wynosić będzie 92%. W przypadku modułów szkło-szkło gwarancja ta wynosi nawet 93% po 30 latach.

Moduły fotowoltaiczne przyjazne środowisku

Produkcja modułów Meyer Burger odbywa się bez wykorzystania ołowiu, który jest trującym metalem ciężkim. Zakłady produkcyjne zasilane są energią odnawialną, a same modułypo okresie eksploatacji poddawane są maksymalnemu recyklingowi.

Zapraszamy do kontaktu!

Oferujemy bardzo korzystne warunki handlowe, platformę zakupową 24/7, konkurencyjne ceny i możliwość odbioru osobistego.

Chcesz być zawsze na bieżąco z nowościami ze świata PV? Subskrybuj nasz newsletter.

Zapisz się >>

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o.
Krakowska 390
32-080 Zabierzów
Polska

Kontakt:
Tel. +48 888 332 750
E-mail: biuro.solarsystemspl@baywa-re.com

sklep: sklep.baywa-re.pl

 

artykuł sponsorowany