BENY Electric na targach Solar Energy Expo Poland 2022

BENY Electric na targach Solar Energy Expo Poland 2022
BENY Electric

BENY Electric uczestniczy w rozpoczynających się dzisiaj targach Solar Energy Expo Poland 2022. Firma planuje nie tylko nawiązać cenne kontakty z producentami, dystrybutorami i przedstawicielami polskiego rynku energetyki odnawialnej oraz zrozumieć aktualne potrzeby rynku, ale też zaprezentuje produkty z obszaru fotowoltaiki, magazynowanie energii oraz kompleksowe rozwiązania do ładowania pojazdów elektrycznych.

Na stoisku BENY – C1.17 – zostaną zaprezentowane najnowsze linie produktów skierowane na polski rynek, takie jak wyłącznik bezpieczeństwa BFS-S, najwyższej klasy ładowarki EV, mikroinwertery fotowoltaiczne i inne produkty w obszarze PV.

Solar Energy Expo to międzynarodowe targi branży energii odnawialnej. Jest to dwudniowe wydarzenie (25-26 maja), w którym biorą udział wystawcy z Polski i zagranicy, prezentując innowacyjne rozwiązania dla przemysłu. Targi są doskonałą okazją do spotkania specjalistów i nawiązania kontaktów biznesowych, a także umożliwiają promocję i sprzedaż sprzętu związanego z energetyką słoneczną, wiatrową, wodną, geotermalną, rozwiązaniami związanymi z biomasa i elektromobilnością EV.

REKLAMA

Od 2021 r. w Europie nastąpił wzrost cen energii. Rosyjska inwazja na Ukrainę w 2022 r. dodatkowo wpłynęła na rynki energii, powodując kolejne podwyżki cen energii i obawy o zdolność UE do zabezpieczenia dostaw energii.

Na skutek konfliktów geopolitycznych i pogłębiani się tradycyjnego kryzysu energetycznego ceny energii w Europie wciąż gwałtownie rosną. W tym celu kraje UE angażują się w realizację celów Europejskiego Zielonego Ładu.

Europejski Zielony Ład to strategia UE, której celem jest osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Obejmuje ona wspieranie rozwoju i wykorzystania czystej energii, rewizję norm emisji CO2 dla samochodów osobowych i ciężarowych, wspieranie rozwoju pojazdów elektrycznych itp. Wiele osób zaczęło zwracać większą uwagę na nowy rodzaj energetyki. Jednocześnie stale prowadzonych jest wiele procesów, takich jak badania i rozwój, produkcja i dystrybucja nowych produktów energetycznych.

Firma BENY uczestniczy w trendzie związanym z zieloną energią, energicznie promując proces badań i rozwoju serii ładowarek EV oraz pokazując swoje produkty i usługi coraz większej liczbie konsumentów. Nie tak dawno braliśmy udział w wystawie Intersolar w Monachium w Niemczech – na stoisku BENY Electric pojawiło się wielu gości, a najbardziej przykuła uwagę seria wyłączników bezpieczeństwa BFS module level rapid shutdown, która jest szeroko stosowana w Europie.

Nowe rozwiązanie firmy BENY dla rynku europejskiego – Solar PV + EV Charging zapewnia niestandardową kontrolę bezpieczeństwa rozproszonej energii oraz możliwość ładowania pojazdów zieloną energią. Dzięki rozwiązaniu problemu bezpieczeństwa przesyłu energii z odnawialnych źródeł energii do pojazdów elektrycznych to rozwiązanie już zostało docenione przez wielu klientów.

W szybko rozwijającym się w Europie sektorze ładowania pojazdów elektrycznych, BENY i dziesiątki partnerów firmy wprowadziło innowacyjne rozwiązanie dynamicznego ładowania mikrosieci: EV Chargers + Dynamic Load Balancing + Full Protection.

Gdy użytkownicy korzystają z rozwiązania BENY EV+, nie ma potrzeby modyfikowania oryginalnego zasilania. Ładowarka dynamicznie dostosuje moc ładowania do aktualnego wykorzystania mikrosieci, tak aby zrealizować bezpieczną i wydajną sesję ładowania w złożonym środowisku sieciowym.

REKLAMA

Mikroinwertery BENY

W tym samym czasie na targach zadebiutują również najnowsze mikroinwertery BENY. Mikroinwerter solarny montowany jest na każdym pojedynczym panelu słonecznym. Mikroinwertery mają możliwość śledzenia maksymalnego punktu mocy (MPPT) na poziomie modułu, co ma przewagę nad scentralizowanymi inwerterami.

Pozwala to zmaksymalizować całkowitą moc wyjściową poprzez optymalizację mocy wyjściowej każdego modułu. Mikroinwertery BENY oferują wiele korzyści, takich jak szybkie wyłączanie, elastyczność w rozmieszczeniu panelu oraz monitorowanie i diagnostyka na poziomie modułu. Dzięki mikroinwerterom BENY możesz uzyskać więcej energii ze swojej instalacji.

Wierzymy, że nasze mikroinwertery przyniosą więcej korzyści i storzą nowe możliwości użytkownikom.

Odwiedź BENY na Solar Energy Expo Poland 2022

Cieszymy się na osobisty kontakt z Państwem na naszym stoisku w C1.17 na Solar Energy Expo Poland 2022.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o odwiedziny na stronie: https://www.beny.com/new/energia-słoneczna -expo-polska-2022/.

Zapraszamy 25-26 maja 2022 r. w godz. 10:00-17:00 na stoisko C1.17 do Ptak Warsaw Expo (Al. Katowicka 62) w Nadarzynie.

 

artykuł sponsorowany