Dzierżawa gruntu na partnerskich warunkach

Dzierżawa gruntu na partnerskich warunkach
Baacks

Firma Baacks, aktywna od ośmiu lat na polskim rynku fotowoltaiki, poszukuje gruntów do dzierżawy na terytorium całego kraju. Przedsiębiorstwo gwarantuje szybki proces weryfikacji gruntu, partnerskie podejście do zapisów umowy oraz konkurencyjne warunki współpracy.

Niezacienione działki o powierzchni min. 1 ha powinny znajdować się w bezpośrednim sąsiedztwie lub w niedalekiej odległości od linii średniego lub wysokiego napięcia.

Istotna jest również klasa gruntu (4-6) oraz jego przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Okres dzierżawy to 29 lat, zaś kwota czynszu to min. 15.000 zł rocznie. Współczynnik inflacji naliczany jest już od chwili zawarcia umowy.

REKLAMA
REKLAMA

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat warunków współpracy zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firmy. Aby usprawnić proces obsługi, zalecamy przygotować dokładne dane lokalizacyjne działki, tj. jej numer oraz obręb.

Osoby oraz podmioty zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 451 622 865 lub mailowo na biuro@baacks.pl.


artykuł sponsorowany