Evolive Technologies – rozwiązania dla inwestora i instalatora OZE

Evolive Technologies – rozwiązania dla inwestora i instalatora OZE
Evolive Technologies

Rynek OZE w naszym kraju, a szczególnie część związana z instalacjami fotowoltaicznymi, rozwinął się do ogromnych rozmiarów. Możliwość posiadania własnego generatora energii, zaspokajającego potrzeby gospodarstwa domowego i stymulowanie wzrostu liczby zainstalowanych kilowatopików dzięki systemowi ulg i dotacji finansowych spowodowała dynamiczny wzrost rynku produktów i usług takich jak: generatory fotowoltaiczne, falowniki, konstrukcje. 

Część inwestorów obserwując rynek, była gotowa zapłacić więcej za wysokiej jakości komponenty, wiedzę, doświadczenie i możliwość wykonania niestandardowego rozwiązania.

REKLAMA

Evolive Technologies 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bardziej wymagających klientów, którzy podobnie jak my cenią sobie wysoka jakość produktów i usług, stworzyliśmy firmę, która w ramach rozwoju przekształciła się w dużą specjalistyczną spółkę pod nazwą Evolive Technologies, oferującą elastyczny i wydajny produkt, zaprojektowany na bazie doświadczeń, dostosowany do potrzeb i oczekiwań klientów.

Obecnie, po dodaniu autorskiego podejścia, a także współpracy z m. in. naukowcami i wynalazcami, oferujemy klientowi „szyte na miarę” produkty i usługi. Działamy w obszarach instalacji OZE, zarówno bez dostępu (off-grid) jak i pracujących z dostępem do sieci (on-grid), projektujemy i produkujemy trackery PV, carporty PV – wiaty fotowoltaiczne w typowych i niestandardowych kształtach.

Evolive Technologies 

Wraz z naszymi partnerami dostarczamy magazyny energii, falowniki, generatory wiatrowe, systemy monitorowania, ładowarki samochodowe, pompy ciepła, agregaty prądotwórcze, systemy zarządzania produkcją i zużyciem oraz sterowania sprzętem i wyposażeniem gospodarstw domowych (inteligentny dom), urządzenia symulujące sieć i systemy zarządzające własnej produkcji oraz sprawdzone rozwiązania rynkowe.

Współpracujemy z firmami partnerskimi, m. in. Kosmopell, Bauer Solar Polska, PW POLDOM, IC-Partner, Soltec, WALL BOX CHARGERS S.L., Manitu Solar, SunProfi, SolarMax, które sprawdziły się jako dostawcy komponentów lub wysokospecjalistycznych usług na rynku ZE i których produkty znajdują się w naszej ofercie.

Wydajność i niezawodność urządzeń, które oferujemy jest przez nas zbadana, na podstawie własnych wieloletnich analiz, stąd udało się nam odkryć takie pozycje jak falownik Hypontech, którego empiryczna sprawność jest zaskakująco wysoka.

Falownik Hypontech w połączeniu z modułami PV BAUER SOLAR, dają nadspodziewanie dobre wyniki produkcji i ten zestaw polecamy i promujemy. 

REKLAMA

Evolive Technologies 

Posiadamy pełną ofertę projektowo-wykonawczą dla przedsiębiorcy, rolnika oraz inwestora indywidualnego.

Naszą pasją i specjalizacją jest kojarzenie różnych technologii w rozbudowane systemy.

Nie boimy się wyzwań i podejmujemy działania tam, gdzie inni nie mogli sobie poradzić.

Zapewniamy dobrą energię!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
https://evolive.pl/services/.

Więcej informacji o naszych produktach>>

EVOLIVE TECHNOLOGIES sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 74/320
50-020 Wrocław
biuro@evolive.pl
www.evolive.pl

Oddziały: Warszawa, Wrocław, Gliwice

 

artykuł sponsorowany