SegenSolar otwiera kolejny magazyn dla polskich i europejskich klientów!

SegenSolar otwiera kolejny magazyn dla polskich i europejskich klientów!
SegenSolar

Branża energii słonecznej stoi w obliczu poważnych wyzwań, począwszy od ogromnego wzrostu popytu i ciągłych problemów z dostawami, po konflikt na Ukrainie oraz stale rosnące koszty utrzymania i paliwa. Jednak ambitny cel UE, jakim jest ograniczenie emisji gazów cieplarnianych o 55% do 2030 r., oznacza, że popyt na energię odnawialną nie zwolni, pomimo narastających trudności.

Jak w takiej sytuacji zapewnić ciągłość realizowanych projektów PV i mieć jednocześnie pewność, że można realizować kolejne projekty, niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość? Odpowiedź jest prosta! Potrzebujesz silnego partnera i dystrybutora z branży PV, który rozumie obecną sytuację i potrafi Cię wesprzeć – niezależnie od wyzwań.

Dlaczego warto współpracować z hurtownią SegenSolar?

REKLAMA

  • Hurtownia fotowoltaiczna SegenSolar powstała już w 2015 roku. Nasza firma macierzysta, Segen Ltd PV Wholesale, została założona w 2005 r. i jest liderem na rynku brytyjskim. Stąd też dysponujemy bogatą wiedzą i doświadczeniem oraz nieustannie wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, aby uczynić świat bardziej ekologicznym. Obecnie jesteśmy zaufanym partnerem ponad 6500 instalatorów w całej Europie, a każdego dnia przybywa nowych użytkowników naszego ekskluzywnego portalu dla klientów. Stale się rozwijamy i obecnie otwieramy zupełnie nowy magazyn w Berlinie, który pozwoli nam dostarczać Ci jeszcze więcej produktów – i jeszcze szybciej.
  • Oferujemy szeroką gamę produktów PV, obejmującą ponad 700 produktów od prawie 40 kluczowych producentów w branży. Doskonale wiemy, że nie każde projekty są takie same, dlatego oferujemy szeroki asortyment – możesz być pewien, że znajdziesz to, czego potrzebujesz do realizacji każdego projektu instalacji PV. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby dostarczyć jak najszybciej zamówione komponenty na wskazany przez klienta adres. W tym roku wysłaliśmy już tysiące zamówień do instalatorów w całej Europie – komponenty do Twoich kolejnych projektów czekają na Ciebie w naszym magazynie.  

SegenSolar

  • Stale powiększamy nasz zespół i wzmacniamy naszą społeczność prawdziwych ekspertów z pasją do energii słonecznej, którzy dążą do doskonałości we wszystkim, co robią. Od naszego kompetentnego zespołu sprzedaży, który zawsze służy radą i wsparciem przed, w trakcie i po instalacji, po naszych ekspertów technicznych, którzy dbają o to, aby systemy fotowoltaiczne były jak najlepiej dopasowane. Pracujemy sumiennie, rzetelnie i uczciwie, aby wspierać klientów na każdym kroku. Nie jesteśmy tylko kolejną anonimową firmą – naprawdę zależy nam na Twoim sukcesie!
  • Wiemy, jak wiele wyzwań może przynieść codzienna praca. Dlatego stworzyliśmy ekskluzywny portal dla klientów z wieloma bezpłatnymi narzędziami do projektowania i tworzenia wyceny projektów PV, a także dostęp do szkoleń przez 24 godziny na dobę, gdziekolwiek jesteś. Oferujemy darmowe narzędzia, dzięki którym będziesz mógł poświęcić mniej czasu na „administrację”, a więcej na instalację.
  • Naszą wizją jest zapewnienie lepszej przyszłości poprzez udostępnienie wszystkim konsumentom odnawialnych źródeł energii fotowoltaicznej. Widzimy siebie jako prawdziwego partnera w trudnych czasach, we wzlotach i upadkach w branży – ponieważ tylko dzięki silnemu partnerstwu można dobrze radzić sobie z obecnymi i nadchodzącymi wyzwaniami w branży fotowoltaicznej.

Oferowane wsparcie przed i posprzedażowe, wsparcie techniczne oraz darmowe szkolenia!

REKLAMA

SegenSolar

Dystrybutor SegenSolar to prężnie rozwijająca się z roku na rok firma. Hurtownia fotowoltaiczna oferuje szeroki wybór produktów takich jak panele fotowoltaiczne, falowniki, magazyny energii, ładowarki. Oferujemy również indywidualne wsparcie przed i po sprzedażowe, wsparcie techniczne, a także darmowe szkolenia, programy i narzędzia, które ułatwiają instalatorom projektowanie systemów PV, oszczędzając ich czas. Chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów i za darmo korzystać z narzędzi SegenSolar, skontaktuj się z naszymi konsultantami pod numerem +48 22 307 26 70 lub wysyłając formularz kontaktowy >>.

Więcej informacji: www.segensolar.pl

artykuł sponsorowany