BuyPV.eu wzmacnia swoją pozycję na europejskim rynku fotowoltaicznym

BuyPV.eu wzmacnia swoją pozycję na europejskim rynku fotowoltaicznym
BuyPV.eu

BuyPV.eu, autoryzowany dystrybutor światowej jakości paneli fotowoltaicznych z Tier 1 oraz wieloletni dostawca kompleksowych rozwiązań w dziedzinie OZE, intensyfikuje swoje działania na rynkach europejskich. W ostatnim tygodniu firma podpisała również umowę o współpracy z generalnym wykonawcą farm fotowoltaicznych w Polsce i Unii Europejskiej – Archigon  Sp. z o.o.

BuyPV.eu jest wieloletnim importerem i dystrybutorem najlepszych paneli fotowoltaicznych z Tier1. W ofercie firmy znajdują się moduły fotowoltaiczne JaSolar oraz urządzenia Solax Power, inwertery, car porty, pompy ciepła, ładowarki samochodowe oraz magazyny energii.

BuyPV.eu oferuje swoje produkty klientom z Polski oraz krajów Europy Zachodniej – głównie: Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii i Portugalii. Od początku działalności jednym z najważniejszych standardów firmy jest zadowolenie klienta.

REKLAMA

Ofertę wyróżnia stały dostęp do dużej liczby produktów – na poziomie 24 MW – znajdujących się w magazynach na terenie Polski, szybka dostawa oraz atrakcyjne warunki współpracy. Oferta skierowana jest do EPC – generalnych wykonawców farm fotowoltaicznych oraz instalatorów PV.

Wierzę w innowacje oraz rozwiązania poprawiające komfort i jakość życia, a do takich z pewnością należą technologie produkcji energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych. Zapotrzebowanie na energię stale rośnie, a prognozy pokazują, że tendencja będzie trwała. Niezależność energetyczna to nie tylko ekologia, ale również spore oszczędności. Dla inwestorów to również przewaga konkurencyjna – coraz więcej firm dąży do zrównoważonego rozwoju, podejmując działania na rzecz ochrony środowiska oraz zmiany klimatu. Dziś już chyba nikt nie ma wątpliwości, że niezależność energetyczna równa się bezpieczeństwo – mówi Łukasz Studziński, prezes BuyPV.

REKLAMA

Wzmocnienie pozycji na rynkach Europy Zachodniej jest kolejnym, ważnym elementem szybkiego rozwoju całej firmy – przyniesie za sobą jeszcze bardziej rozbudowaną ofertę i współpracę z nowymi partnerami.

W czerwcu BuyPV.eu podpisała wartą 2 mln Euro umowę z generalnym wykonawcą farm fotowoltaicznych w Polsce i w Europie, firmą Archigon  Sp. z o.o. Dzięki temu BuyPV.eu wciąż poszerza portfolio nowych inwestycji. Współpraca obu firm przyniosła już ponad 10 MW mocy sprzedanych produktów, a portfel zamówień to już ponad 20 MW mocy w inwestycjach.

Wzmocniliśmy swoją obecność na szybko rozwijających się rynkach energii odnawialnej w Europie. W ciągu najbliższego roku ma powstać w Polsce 1,5 GW w farmach fotowoltaicznych i dużych elektrowniach dachowych. Razem z partnerami chcemy w tym uczestniczyć i rozwijać innowacyjne projekty branży energetycznej również w innych krajach europejskich – dodaje Łukasz Studziński.

 

artykuł sponsorowany