GoodWe Solar Roadshow 2022 w BayWa r.e.

GoodWe Solar Roadshow 2022 w BayWa r.e.
BayWa r.e.

BayWa r.e. Solar Systems – autoryzowany dystrybutor urządzeń GoodWe niesie świetne wieści! GoodWe Truck wypełniony nowościami produktowymi przemierza tysiące kilometrów w całej Europie i już powoli zbliża się do Zabierzowa, by spotkać się podczas GoodWe Roadshow 2022 w siedzibie dytrybutora. W planie jest nie tylko szkolenie produktowe, ale także KONKURS z nagrodami oraz panel networkingowy. Brzmi obiecująco? Nie przegap okazji, by odwiedzić siedzibę BayWa r.e. i zobaczyć wyjątkowy, mobilny showroom wypełniony nowościami GoodWe!

Więcej szczegółów niżej…

REKLAMA

 

Zapisz się na wydarzenie – tutaj.

 

Poznaj falowniki hybrydowe i baterie!

Co zaprezentuje nam w tym roku GoodWe?

Wydarzenie kierowane jest do instalatorów fotowoltaiki (udział bezpłatny) i odbędzie się w siedzibie BayWa r.e. Solar Systems w godzinach 10:00–15:00. Główną częścią programu będzie prezentacja produktowo-techniczna. Nowe i zmodernizowane rozwiązania fotowoltaiczne firmy GoodWe: dla gospodarstw domowych, obiektów komercyjnych i projektów wielkoskalowych. Porozmawiamy m.in. o seriach: XS PLUS, DNS G3, SDT G2 PLUS, HT 250kW, ET PLUS, BT, LYNX HOME F.

Dodatkową atrakcją będzie interaktywny GoodWe Truck – prezentacja premierowych urządzeń, rozwiązanie konkursu, sesja Q&A i panel networkingowy.

Weź udział w konkursie

Wartościowe nagrody czekają 

Mamy przyjemność ogłosić konkurs na referencje zdjęciowe instalacji z wykorzystaniem falownika GoodWe. Jeśli pracujecie z falownikami GoodWe, wykonujecie ciekawe projekty z ich wykorzystaniem, to czekamy na Wasze zgłoszenia. Na wygranych czekają między innymi KUPON o wartości 1.000 PLN na dowolny falownik GoodWe w sklepie BayWa r.e. oraz zestawy narzędziowy PREMIUM + gadżet niespodzianka od BayWa r.e. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Szczegóły konkursu – tutaj.

Networking i „burgery na kółkach”

REKLAMA

Po szkoleniu technicznym zapraszamy na panel networkingowy, podczas którego serwować będziemy pyszne burgery. W tym czasie uczestnicy wydarzenia będa mogli również zwiedzić GoodWe truck oraz zadać dodatkowe pytania.

Zapisz się na wydarzenie – tutaj.

 

Autoryzowany Dystrybutor PV

sklep.baywa-re.pl

O GoodWe

GoodWe jest wiodącym światowym producentem falowników PV i rozwiązań w zakresie magazynowania energii, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju.

Przy łącznej liczbie ponad 3mln wyprodukowanych urządzeń i zainstalowanych 35GW w ponad 100 krajach, inwertery fotowoltaiczne GoodWe o mocy od 0,7kW do 250kW są stosowane w instalacjach domowych, komercyjnych, przemysłowych i wielkoskalowych.

GoodWe zatrudnia ponad 3000 pracowników w 20 krajach i według rankingu Bloomberg New Energy Finance za 2021r. jest najbardziej stabilnym finansowo producentem falowników. 

W 2020 roku inwertery hybrydowe GoodWe znalazły się na pierwszym miejscu zestawienia Wood Mackenzie z udziałem w globalnym rynku wynoszącym ponad 15%.

GoodWe znajduje się również na liście TOP 10 producentów według firmy badawczej IHS Markit, a TÜV Rheinland, wiodąca jednostka na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych, przez 6 lat z rzędu przyznaje producentowi nagrodę All Quality Matters za wysoką wydajność  i niezawodną jakość produktów.

O BayWa r.e.

Firma BayWa r.e., mająca swoje siedziby w 30 krajach, uzyskująca przychody w wysokości prawie 2,5 miliarda euro, notująca stały ich wzrost od początku istnienia firmy, jest wiodącym światowym deweloperem energii odnawialnej, dystrybutorem i dostawcą usług oraz rozwiązań branży energetycznej.

Na rynku polskim BayWa r.e. działa jako autoryzowany dystrybutor PV (hurtownia fotowoltaiczna) posiadający własne biuro sprzedaży, magazyny oraz platformę zakupową B2B dla instalatorów fotowoltaiki. W portfolio produktów znajdą Państwo wszystkie elementy potrzebne do zaprojektowania i wdrożenia systemu PV od wiodących, zaufanych producentów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!


artykuł sponsorowany