Jeszcze wyższe moce modułów PV produkowanych w Polsce

Jeszcze wyższe moce modułów PV produkowanych w Polsce
Bruk-Bet Fotowoltaika

Polski producent modułów PV – marka Bruk-Bet Fotowoltaika – poszerza swoją ofertę o wersję PRO modułów serii Perfect Edge z mocą 400 i 450 W do nawet 540 W w przyszłości.

Moduły polskiego producenta znane są z wysokiej jakości i solidności. Świetnie sprawdzają się nie tylko na różnego rodzaju dachach, ale i w dużych instalacjach przemysłowych oraz na farmach fotowoltaicznych. Firma nieustannie inwestuje w rozwój technologiczny swoich produktów, stąd też produkty marki Bruk-Bet Fotowoltaika nie tylko spełniają międzynarodowe standardy, ale często je przewyższają.

REKLAMA

Nowa linia produktowa Perfect Edge Pro składa się z monokrystalicznych modułów wytwarzanych w technologii krzemowej z ogniwami typu PERC z dziesięcioma wiązkami przewodzących (busbarami).

W serii Perfect Edge Pro w celu podwyższenia mocy jednostkowej modułu stosowane są ogniwa cięte typu half-cut.

Gwarancją najwyższej jakości wykonania jest użycie podczas procesu produkcji autonomicznej stacji do cięcia ogniw. Dzięki temu zapewniona jest najwyższa precyzja wykonania.

REKLAMA

Produkty Perfect Edge posiadają antyrefleksyjną powłokę na szkle (ARC), która zwiększa absorbcję światła. Ponadto poddawane są potrójnemu testowi elektroluminescencyjnemu, który wykrywa ewentualne mikropęknięcia ogniw. Dodatkowo są to produkty odporne na efekt PID czy obciążenia dynamiczne i statyczne o wartości 7500 Pa.

W ramach zakupu poprzez sieć firm partnerskich producent oferuje aż 20 lat gwarancji na produkt w standardzie. Dodatkowym atutem dla klientów w całej Europie są zapisy gwarancyjne, wedle których gwarancja rozpatrywana jest na prawie europejskim.

Bez wątpienia świadczy to o bezpieczeństwie i trwałych korzyściach z inwestycji dokonanej na polskich modułach fotowoltaicznych.

Sprawdź na: https://mojepv.bruk-bet.pl/ lub https://fotowoltaika.bruk-bet.pl/panele-moduly-fotowoltaiczne/

artykuł sponsorowany