Zarabiaj do 17000 zł na każdym hektarze Twojego gruntu

Zarabiaj do 17000 zł na każdym hektarze Twojego gruntu
jaidee/Pixabay

Firma AC S.A., właściciel marki Solar STAG, wydzierżawi grunty pod budowę farm fotowoltaicznych na terenie całej Polski. Białostocka spółka ma 30-letnie doświadczenie na rynku alternatywnych źródeł zasilania oraz jest notowana od ponad 10 lat na Giełdzie Papierów Wartościowych. Firma znana jest przede wszystkim z produkcji instalacji gazowych STAG, sprzedawanych w ponad 60 krajach na świecie.

Jednym z kluczowych segmentów działalności AC S.A. jest branża fotowoltaiczna, w której funkcjonuje pod marką Solar STAG. Spółka koncentruje swe działania na obsłudze klienta biznesowego oraz inwestora zainteresowanego budową instalacji komercyjnej. Firma specjalizuje się również w rozwoju projektów fotowoltaicznych od fazy dzierżawy gruntu aż po uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę.

W związku z powyższym AC S.A. poszukuje do dzierżawy niezacienionych działek na gruntach IV, V oraz VI klasy, w niedużej odległości od linii średniego napięcia lub GPZ. Argumentami stojącymi za spółką są konkurencyjne warunki współpracy oraz doskonała kondycja finansowa.

REKLAMA
REKLAMA

Dzierżawa gruntu pod instalację fotowoltaiczną to czysty zysk dla właściciela. Nasi eksperci zweryfikują, czy działka spełnia wymogi inwestycji i zajmą się przygotowaniem wszelkich niezbędnych formalności. Wystarczy kontakt z nami i informacja o numerze działki i gminie, w której jest położona – podkreśla Dariusz Skrzeczyński, kierownik działu fotowoltaiki.

Masz pytania? Przedstawiciel marki Solar STAG dostępny jest pod numerami telefonu:  +48 857 438 145 oraz +48 668 560 678  lub mailowo pod adresem biuro@solarstag.pl. Więcej informacji także na www.solarstag.pl.

 

artykuł sponsorowany