Kompleksowe rozwiązania grupy FOX Polska

Kompleksowe rozwiązania grupy FOX Polska
Fox Polska

Rosnące ceny prądu i ograniczone zasoby surowców opałowych na rynku, a jednocześnie zbliżający się okres zimowy sprawiają, że wielu Polaków stoi przed dylematem wyboru najlepszego rozwiązania energetycznego i grzewczego dla swoich domów. Mnogość informacji i zmieniające się otoczenie, mogą wpływać na chaos przekazu i niepewne decyzje inwestorów.

Odpowiadając na powyższe wyzwania, grupa FOX Polska proponuje kompleksowe rozwiązania, na które składają się produkty fotowoltaiczne rozbudowane o magazyny energii FoxESS, uzupełnione o ultrawydajne pompy ciepła FoxAIR. Korzyści płynące z połączenia fotowoltaiki i pomp ciepła są dostrzegane nie tylko przez ekspertów w branży, ale także świadomych klientów.

Zmieniając sposób ogrzewania na pompy ciepła i zabezpieczając dostępność energii elektrycznej z własnej, przydomowej elektrowni fotowoltaicznej, inwestor zyskuje niezależność i oszczędność na lata. To wszystko w połączeniu z magazynowaniem energii, w pełni zabezpiecza prosumentów w obecnych niepewnych czasach wysokich cen i kosztów użytkowania w polskich domach.

REKLAMA

– Sytuacja jest bardzo dynamiczna i niepokoi klientów. Jako eksperci doświadczeni w branży, jesteśmy po to, aby obserwować rynek i proponować rozwiązania, które są najlepsze dla zabezpieczenia obecnych i przyszłych potrzeb Polaków. Stworzyliśmy w pełni dopasowaną gamę urządzeń, które wzajemnie się uzupełniają i są gwarancją bezpieczeństwa na długie lata mówi Tomasz Walczyk, prezes grupy Fox Polska.

FoxAIR z największą dostępnością pomp ciepła na rynku

FOX słynie z wyróżniającego na rynku podejścia w aspektach technicznych, handlowych, serwisowych oraz dotyczących najwyższych standardów obsługi. Producent jest także znany z unikatowego wsparcia technicznego instalatorów, a jakość swoich urządzeń potwierdza najdłuższą na rynku gwarancją.

FoxAIR to nowa marka grupy FOX, oferująca pompy ciepła z największą dostępnością na rynku. W momencie, gdy inne firmy borykają się z brakiem ciągłości dostaw, FoxAIR zapewnia dostępność do końca roku. Według zapewnień, Producent dostarczy jeszcze w tym roku ponad 5000 szt. pomp ciepła na polski rynek, zarówno z czynnikiem R32, jak i R290.

Od samego początku istnienia marki FOX w Polsce, producent kładzie duży nacisk na aspekt szkoleniowy i edukacyjny. Obecnie prowadzone są intensywne szkolenia techniczne dla instalatorów pomp ciepła i Partnerów handlowych, w siedzibie firmy w Gliwicach. Ponad 340 przeszkolonych osób w ostatnich tygodniach, doskonałe opinie i olbrzymie zainteresowanie, pokazują jak potrzebne są szkolenia eksperckie prowadzone dla instalatorów.

Rodzina rozwiązań FOX i dążenie do Fox Smart Home

Dla uproszczenia procesu instalacji i zabezpieczenia długiej gwarancji na swoje urządzenia, producent stworzył rozbudowaną rodzinę produktów FOX, które w przyszłości znajdą się w jednym systemie zdalnego monitoringu i jednej aplikacji do obsługi przez klientów.

W rodzinie FOX znajdują się zarówno aplikacje mobilne dedykowane do falowników fotowoltaicznych oraz pomp ciepła, jak również akcesoria takie jak system antyzamrożeniowy Hot Bypass Fox, HydroFox z wbudowaną grzałką i rozbudowany sterownik FoxTOUCH, który umożliwia użytkownikom między innymi:

  • kontrolę nad kilkoma obiegami grzewczymi 
  • pracę pomp ciepła w kaskadzie
  • kontrolę pracy pompki cyrkulacyjnej c.w.u.
  • indywidualny harmonogramy pracy.

Więcej na temat akcesoriów FoxAIR znajduje się pod adresem: https://www.fox-air.pro/do-pobrania/


FOX TEAM już w październiku dostępny także dla instalatorów pomp ciepła FoxAIR

REKLAMA

Pionierski program dla instalatorów fotowoltaiki FOX TEAM, już w październiku br. zostanie udostępniony także w wersji dla instalatorów pomp ciepła FoxAIR.

Poza systemem nagradzania znanym z pierwszej wersji programu lojalnościowego takim jak uzyskiwanie rang i wyróżnień, FOX TEAM zostanie rozbudowany o nowe funkcjonalności.

Znajdą się wśród nich łatwe i szybkie procesy zapisywania na szkolenia FoxAIR i uzyskiwania uprawnień, prowadzenia bazy uruchomień oraz firm instalatorskich, a także pełnej dokumentacji dla klienta i instalatora. Ponadto aplikacja umożliwi wystawianie certyfikatów dla najlepszych ekip monterskich i Autoryzowanych Partnerów Serwisowych FoxAIR.

Producent zapewnia, że w pełni zautomatyzowana aplikacja będzie najlepszym narzędziem na rynku oraz zapewni wyjątkowe korzyści dla podwójnych członków FOX TEAM tj. instalatorów fotowoltaiki i pomp ciepła grupy FOX Polska.

Dołącz już dziś na: www.fox-team.pro


www.fox-air.pro

 

artykuł sponsorowany