Ekolhouse rozpoczyna szkolenia z systemów hybrydowych GoodWe

Ekolhouse rozpoczyna szkolenia z systemów hybrydowych GoodWe
Ekolhouse

Marka Ekolhouse stworzona z myślą o wsparciu technicznym instalatorów OZE, działająca na polskim rynku od 2012 roku specjalizująca się w dystrybucji urządzeń produkujących odnawialne źródła energii, rozpoczyna cykl szkoleń praktycznych wraz z Goodwe oraz BMZ.

Od momentu powstania Ekolhouse firma skupia się na ciągłych szkoleniach doskonalących dla instalatorów, jednocześnie dbając o dostępność w swoich magazynach modułów fotowoltaicznych, inwerterów, pomp ciepła, zasobników buforowych i innych elementów niezbędnych do prawidłowej pracy zintegrowanych systemów OZE zarówno budynków mieszkalnych jak i przemysłowych.

REKLAMA

Ekolhouse

W związku ze zmianą sytuacji rozliczeniowej klientów wytwarzających energie elektryczną z wykorzystaniem systemów fotowoltaicznych Ekolhouse rozpoczyna cykl szkoleń praktycznych dla instalatorów. Będą one prowadzone we współpracy z kluczowymi partnerami – niemieckim koncernem BMZ produkującym magazyny energii dla światowych marek oraz czołowym producentem inwerterów fotowoltaicznych Goodwe.

Szkolenie hybryd

Pierwsze szkolenie z zakresu hybrydowych systemów fotowoltaicznych rozpoczyna się dnia 21.10.2022 o godzinie 10:00 w Zabrzu, w auli Politechniki Śląskiej przy ul. Jagiellońskiej 38A.

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma specjalny bon rabatowy do wykorzystania na zakup falowników Goodwe oraz magazynów energii BMZ. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt e-mailowy info@ekolhouse.pl lub pod numerem telefonu 32 271 47 92.

Zapisz się!

REKLAMA

Strefa instalatora EkolHouse

Wszystkich instalatorów zapraszamy do zalogowania się w strefie instalatora EkolHouse, w której prowadzimy hurtownie OZE. Zobacz jakie są zalety korzystania z strefy sprzedażowej EkolHouse. Twórz i archiwizuj swoje własne kolorowe oferty.

Kolejne szkolenia EkolHouse

Kolejne terminy dostępne są w zakładce szkolenia harmonogram szkoleń.

Zapraszamy również na szkolenia praktyczne akredytowane przez Urząd Dozoru Technicznego z zakresu:

  • pomp ciepła,
  • f-gazów,
  • fotowoltaiki

oraz produktowe autoryzacyjne takich marek jak:

  • Panasonic – pompy ciepła;
  • Mitshubishi – pompy ciepła;
  • Ferroli – pompy ciepła;
  • Immergas – pompy ciepła;
  • i wiele innych…

 

 

artykuł sponsorowany