Innowacyjne moduły DAH Solar w ciągłej sprzedaży w Polsce!

Innowacyjne moduły DAH Solar w ciągłej sprzedaży w Polsce!
DAH Solar

Pod nazwą Anhui Daheng Energy Technology Co. firma działa od 2009 roku. DAH Solar to jedno z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw wytwarzających moduły fotowoltaiczne. Inwestuje ogromne środki w rozwój oraz badania produktów i posiada na swoim koncie ponad 30 patentów.

Fabryka firmy zajmuje powierzchnię 18 000 m² i zatrudnia 350 pracowników. Produkty wytwarzane przez DAH Solar zostały odznaczone licznymi certyfikatami krajowymi i międzynarodowymi, takimi jak TUV, CE, CEC, INMETRO, FIDE. Flagowymi produktami są wysokowydajne moduły fotowoltaiczne oraz wysokiej jakości ogniwa słoneczne.

Innowacyjne produkty

REKLAMA

Zaawansowany technologicznie i innowacyjny produkt, moduł fotowoltaiczny FULL SCREEN, z powodzeniem osiąga wzrost wytwarzania energii o 6-15% w stosunku do paneli tradycyjnych, dzięki zmniejszonej sedymentacji kurzu, wody i śniegu.

DAH Solar

Ze względu na ich unikalną i innowacyjną konstrukcję moduły FULL SCREEN mają wysoką klasę wodoodporności (IP68), charakteryzują się też większą niezawodnością.

DAH Solar

Ponadto odznaczają się obniżonym ryzykiem wystąpienia efektu „hot spot” oraz zwiększeniem wytrzymałości na obciążenia mechaniczne. Oprócz modułów tradycyjnych w ofercie firmy są także moduły wykorzystujące technologię bifacjalną (Bifacial). Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania moduł może wytworzyć nawet o 20% więcej energii.

DAH Solar

Rozwój i jakość

Firma nieustannie wprowadza innowacje, w celu ciągłego zwiększania wydajności i efektywności produktów fotowoltaicznych. DAH Solar inwestuje ponad 60 milionów yuanów (ponad 41 mln PLN) rocznie w badania i rozwój. Firma stworzyła zespół w dziale badań i rozwoju, składający się z 35 osób przeprowadzających badania, a także wprowadzających nowe produkty do sprzedaży.

DAH Solar pracuje na najbardziej zaawansowanych i zautomatyzowanych urządzeniach produkcyjnych na świecie. Dopracowana technologia produkcji i stojący na najwyższym poziomie system kontroli jakości zapewniają wysoką niezawodność wytwarzanych produktów.

REKLAMA

DAH Solar

Wizja

Przedsiębiorstwo sprzedaje swoje produkty do ponad 100 krajów i regionów na świecie. Celem firmy jest spełnienie oczekiwań i zapotrzebowania klientów, a także stworzenie warunków do niskoemisyjnego stylu życia przy użyciu najlepszych rozwiązań solarnych. Wizja firmy polega na sprawianiu, by energia słoneczna była wydajna i wygodna dla globalnych użytkowników.

Nasze podejście

Produkty DAH Solar wyróżniają się na rynku modułów PV technologią, jakością i wydajnością, dlatego powołaliśmy zespół techniczno-handlowy dedykowany specjalnie modułom DAH Solar, żeby znalazły się w odpowiednim miejscu na rynku Polskim i nie tylko. Wybierz DAH Solar, zmień swój świat!

Zapraszamy do współpracy instalatorów i hurtownie.

Oficjalny przedstawiciel DAH Solar- Kosmopell Sp. z o. o.

https://kosmopell.pl/dah-solar/

https://www.dahsolarpv.com

Zespół techniczno-handlowy:

Marcin Musiał 799 976 002
Wojciech Musiał 693 282 688
Krzysztof Tokarski 794 660 69


artykuł sponsorowany