Uniwersalne rozwiązanie na każdy dach

Uniwersalne rozwiązanie na każdy dach
BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o.

Niezależnie od tego, czy mowa o dachu skośnym, płaskim, bez względu na rodzaj poszycia dachu, system novotegra stanowi łatwe w montażu, bezpieczne i niezawodne rozwiązanie przeznaczone do montażu instalacji fotowoltaicznej. Komponentów składowych systemu jest tak niewiele, że w zasadzie trudno o pomyłkę.

novotegra to autorskie rozwiązanie opracowane w Niemczech przez spółkę BayWa r.e.  i funkcjonujące na wielu rynkach na świecie od 2005 roku.

Wspólnymi cechami wszystkich systemów novotegra są: certyfikowana jakość, wysoka niezawodność oraz elastyczność, która spełnia wszelkie potrzeby rzemiosła.

REKLAMA

Zaprojektuj swoją instalację „Od A do Z” – dosłownie tak!

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o. 

Od przyłącza po akcesoria, od systemu montażowego po akumulatory – dzięki narzędziu Solar-Planit zaprojektujesz całą instalację, które będzie idealnie dostosowana do miejsca montażu i Twoich wymagań. Co najlepsze, narzędzie jest bezpłatne i oparte na przeglądarce intenetowej, tak więc nie musisz niczego pobierać.

Dane przestrzenne zapisywane są w narzędziu Solar-Planit, a wszystkie wymagania statyczne są zgodne z normami Eurocode – w ten sposób masz pewność, że wszystko zostanie poprawnie zwymiarowane. Na podstawie podanych informacji program proponuje określone rozwiązania z możliwością eksportu wyliczonych komponentów bezpośrednio do sklepu online. Naturalnie masz możliwość samodzielnego doboru elementów – wtedy program sprawdzi, czy projekt jest wykonalny dobrze pod względem technicznym. Gotową dokumentację możesz przedstawić klientowi.

Jesteś instalatorem lub handlowcem? Zapraszamy na bezpłatne szkolenie!

REKLAMA

Podczas szkolenia stacjonarnego w biurze dystrybutora BayWa r.e. Solar Systems,  nasi eksperci przedstawią Państwu ofertę systemu montażowego novotegra oraz bezpłatne narzędzie planistyczne Solar-Planit.

Termin: 15 listopada 2022 r., godz. 9:00-13:00

Miejsce: biuro BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o. (Zabierzów pod Krakowem)

 

Autoryzowany dystrybutor sprzętu fotowoltaicznego w Polsce

Strona zakupowa e-hurtowni: sklep.baywa-re.pl

 

artykuł sponsorowany