Ile zapłacimy za energię w 2023 roku? Corab S.A. zaprasza na webinar

Ile zapłacimy za energię w 2023 roku? Corab S.A. zaprasza na webinar
CORAB S.A.

Eksperci z wiodącej firmy OZE w Polsce wezmą pod lupę zmiany związane z ustawą o limitach zużycia prądu i zamrożeniu cen energii. Kogo obejmują? Jakich elementów faktury za prąd dotyczą? Jak zmniejszyć zużycie prądu w domu? Do czego prowadzą przyjęte przez rząd rozwiązania? Na te i inne pytania odpowiedzi będzie można znaleźć podczas bezpłatnego webinarium organizowanego przez CORAB S.A. 8 listopada. O czym jeszcze opowiedzą specjaliści?

Koszty życia w Polsce nieustannie rosną. Wyższe ceny zakupu mieszkań, produktów w sklepach i różnego rodzaju usług to jednak nie wszystko. Zwiększyły się również rachunki za energię elektryczną, niekiedy drastycznie. Sytuacja uderza we wszystkich konsumentów.

Żeby chronić odbiorców energii elektrycznej, rząd wdrożył tzw. Tarczą Solidarnościową. Rozwiązanie to wprowadziło trzy progi zamrażające ceny prądu w 2023 roku. Dotyczą one gospodarstw domowych, rodzin z osobami z niepełnosprawnością oraz m.in. rolników. Dodano także mechanizmy ceny maksymalnej. Te z kolei traktują także o odbiorcach użyteczności publicznej oraz małych i średnich firmach. Nie da się ukryć, że przyjęte rozwiązania mogę rodzić wiele pytań i niewiadomych. Co oznaczają te zmiany dla odbiorców energii, prosumentów czy spółek obrotu?

REKLAMA
REKLAMA

Specjaliści z CORAB S.A. – Krystian Bartołd i Michał Olszewski – już 8 listopada o godz. 18:00, w przystępny sposób opowiedzą m.in. o tym, kogo konkretnie obejmuje zamrożenie cen, jakie będą kwoty i limity zużycia, czy fotowoltaika wraz z magazynem energii są w stanie zredukować rachunki za prąd? Jakie będą ceny maksymalne i limity zużycia?

Jeśli chcesz wiedzieć, czy te zmiany dotyczą Ciebie, czy zapłacisz więcej za prąd oraz jak będzie wyglądał twój rachunek po zmianach – koniecznie zapisz się na webinar.


artykuł sponsorowany