Falowniki SolaX Power – wysoka jakość i gwarancja bezpieczeństwa

Falowniki SolaX Power – wysoka jakość i gwarancja bezpieczeństwa
BuyPV

BuyPV – oficjalny dystrybutor i importer inwerterów hybrydowych, systemów magazynowania energii, paneli z listy Tier1i oraz pozostałych komponentów PV – od kilku miesięcy jest oficjalnym partnerem SolaX Power w Polsce. Inwertery i magazyny energii SolaX Power są dostępne w ofercie BuyPV z gwarancją pewnej dostawy, a ich sprzedaż wciąż rośnie.

Dlaczego warto wybrać falowniki SolaX Power?

SolaX to światowy pionier rozwiązań hybrydowych i magazynowania energii. Falowniki tej marki są produkowane od 2012 roku i bardzo szybko zyskują uznanie na rynkach Europy Zachodniej i Południowej. Produkty marki posiadają szereg innowacyjnych rozwiązań, które bezpośrednio wpływają na ich żywotność, kulturę pracy i wydajność.

REKLAMA

BuyPV

Inwestorzy i instalatorzy doceniają je za solidne wykonanie, łatwość i prostotę konfiguracji oraz bezproblemowy i szybki montaż. Nie bez znaczenia są również wysoka jakość komponentów, bezawaryjność i gwarancja bezpieczeństwa, możliwość rozbudowy systemu oraz szereg funkcji dodatkowych – w tym dostęp do zaawansowanej platformy do monitoringu i zarządzania systemem SolaX Cloud.

Falowniki SolaX z certyfikatem zgodności z NC RfG

Od początku sierpnia 2021 r. wszystkie podłączane w Unii Europejskiej falowniki muszą mieć certyfikat NC RfG (ang. Network Codes Requirements for Generators) zgodny z wymogami Operatora Sieci Dystrybucyjnej (OSD). Działanie to miało na celu wyeliminowanie z rynku elementów niewiadomego i wątpliwego pochodzenia. Czołowi producenci inwerterów, tacy jak SolaX Power, bardzo szybko odpowiedzieli na zmieniające się normy i potwierdzili spełnienie wymagań.

REKLAMA

Już teraz wszystkie serie falowników SolaX Power zostały uznane przez przedsiębiorstwa energetyczne i posiadają certyfikaty NC RfG. Oznacza to, że montaż i korzystanie z produktów SolaX Power są całkowicie bezpieczne i pewne dla instalatora oraz dla inwestora.

SolaX Power w ofercie BuyPV od ręki w ilościach hurtowych

BuyPV jest oficjalnym, certyfikowanym dystrybutorem marki SolaX Power w Polsce. W ofercie znaleźć można 3-fazowe systemy All-in-One idealne do zastosowań domowych i komercyjnych, falowniki stringowe on-grid oraz hybrydowe, a także Solax Retro Fit G4, stosowane jako wsparcie w magazynowaniu energii.  Dostępne są także baterie T30 oraz T58, inteligentne ładowarki, matebox, smart-meter i inne drobne akcesoria.

Jako dystrybutor rozwiązań PV od zawsze stawiamy na marki, które gwarantują naszym klientom najwyższą jakość. Marka SolaX Power przekonała nas swoją niezawodnością oraz innowacyjnością. Dziś wiemy, że to był dobry wybór. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i obserwujemy stały wzrost sprzedaży produktów marki. Ogromnie cieszy nas fakt, że instalatorzy sięgają po sprawdzone i pewne rozwiązania. Produkty SolaX Power są i będą dostępne od ręki, w tym również w ilościach hurtowych – powiedział Łukasz Studziński, prezes BuyPV.

Magazyny i inwertery hybrydowe SolaX dostępne w dystrybucji BuyPV są zgodne z wymaganiami programu Mój Prąd 4.0. Gwarantujemy stałe stany magazynowe, comiesięczne dostawy minimum 25 MW, wysyłkę towaru w ciągu 24h od zamówienia oraz atrakcyjne warunki współpracy dla partnerów. Zapraszamy do składania zamówień poprzez platformę e-sklepu.


artykuł sponsorowany