Moduł fotowoltaiczny NIWA to sztuka na dachu!

Moduł fotowoltaiczny NIWA to sztuka na dachu!
Jolywood

W ostatnich latach w Polsce popularne stały się panele fotowoltaiczne na dachach. Instalacja domowego systemu fotowoltaicznego może zmniejszyć rachunki za prąd w gospodarstwie domowym. Dodatkowo energia elektryczna generowana przez system fotowoltaiczny może zostać wysłana do sieci, co zwiększy dochody rodziny.

Domowe systemy fotowoltaiczne obejmują moduły, falowniki, baterie itp. jako główne elementy całego systemu. Ich właściciele wymagają nie tylko możliwie dużej mocy, ale także niezawodności i dobrego wyglądu.

Zabierz słońce do swojego domu

REKLAMA

Moduł fotowoltaiczny serii Niwa-Light wyposażony jest w płytę Jolywood FFC o wadze o 11% mniejszej niż płyty w innych modułach, równej masie wiaderka z farbą. Instalator może z łatwością przenosić panele i je instalować na dachach. NIWA-Light nie tylko nie wpływa znacząco na obciążenie dachu, ale także zwiększa wydajność obsługi i instalacji o 20% – 30%, co obniża koszty.

Tajemnica uczynienia waszego domu bardziej atrakcyjnym

Wraz z szybkim rozwojem technologii fotowoltaicznej systemy wytwarzania energii stają się coraz lepsze, a bezpieczeństwo modułów jest coraz wyższe. Moduły fotowoltaiczne stają się coraz częstszym elementem domów, a wygląd jest ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o wyborze rodzaju instalacji.

Producent modułów fotowoltaicznych Jolywood stara się jak najlepiej zaspokoić oczekiwania klientów. Dzięki dogłębnym badaniom użytkowników, firma zdecydowała się na użycie czarnych ogniw i ram do stworzenia modułu serii NIWA Black. Dzięki wysokiej wydajności i bezpieczeństwu moduł NIWA spełnia potrzeby klientów pod względem stylu i jakości, sprawiając, że ich dach wygląda pięknie.

REKLAMA

Firma Jolywood jest zaangażowana w dostarczanie całościowego rozwiązania użytkownikom zielonej energii. NIWA będzie z Twoją rodziną i zapewni lepsze życie!

Kontakt w sprawie zakupu modułów Jolywood NIWA:

bazylczuk.a@jolywood.cn

info@jolywood.cn

 

artykuł sponsorowany