Cztery powody, dla których instalatorzy wybierają produkty Kehua

Cztery powody, dla których instalatorzy wybierają produkty Kehua
Soltec

W jaki sposób jako zapracowany instalator systemów PV szybko i celnie wybrać najlepszego producenta komponentów instalacji spośród różnych marek na całym świecie? To nieuniknione pytanie, na które każdy instalator stara się znaleźć odpowiedź. Podejmując decyzję o wyborze producenta, warto wziąć pod uwagę takie czynniki jak marka, produkt, rynek, usługi i przychody. Oto kilka powodów, dla których warto zdecydować się na produkty firmy Kehua jako najlepszego partnera dla swojej firmy.

Kehua to ekspert w swojej dziedzinie

Instalatorzy w branży fotowoltaicznej stają przed wieloma wymagającymi wyzwaniami. Dlatego chcą mieć pewność, że partnerzy, z którymi współpracują, są nie tylko świadomi tych problemów, ale wiedzą również, jak je uprzedzić, zanim się pojawią. Znajomość branży energii odnawialnej przez firmę Kehua oraz 34-letnie doświadczenie w radzeniu sobie z wyzwaniami to mocna strona tego producenta.

REKLAMA

Na rynku bardzo ważną grupą są instalatorzy, których charakter pracy wymaga, aby posiadali wiedzę o produktach i znali się na montażu, a ponadto potrafili zademonstrować klientom kluczowe cechy produktu.

Jako ekspert PV+ESS w dziedzinie energii odnawialnej, Kehua nie tylko zapewnia najlepsze produkty, ale rozumie także potrzeby prosumentów.

Korzenie firmy Kehua w branży energoelektronicznej sięgają 34 lat. Jej główna działalność obejmuje zasilanie bezprzewodowe, energię odnawialną, centrum danych z głównymi produktami UPS, modułowe centrum danych, falowniki i PCS (przekształtniki dwukierunkowe). Przez lata firma zarejestrowała ponad 1000 patentów i umocniła swoją pozycję w ponad 100 krajach na całym świecie.

Partner, któremu można zaufać

Dziś Kehua jest 5. największym dostawcą falowników do magazynowania energii na świecie (S&P Global, dawniej IHS Markit) oraz marką zajmującą miejsce wśród top 10 falowników solarnych dla projektów finansowanych kredytem terminowym (BNEF).

Jako ekspert w branży, Kehua zwraca szczególną uwagę na projektowanie i pełne zarządzanie cyklem życia swoich produktów. Opierając się na głębokim zrozumieniu wielu możliwości zastosowań, podtrzymuje koncepcję projektowania produktów przyjaznych dla użytkownika. Wszystkie produkty marki zostały przetestowane na każdym etapie produkcji: łańcucha dostaw, transportu, magazynowania, rozpakowywania, instalacji i zasilania, tak aby instalatorzy i użytkownicy mogli korzystać z produktu najlepszego pod wieloma względami.

Jednocześnie Kehua przykłada dużą wagę do budowy zaplecza serwisowego – do każdego produktu dodawane są akcesoria i instrukcje obsługi ułatwiające szybki montaż. Ponadto do wszystkich urządzeń producent udostępnia filmy z instrukcją uruchomienia.

REKLAMA

Partner dostarczający właściwe produkty

Kehua dostarcza rozwiązania PV+ESS dla dużych farm PV i wiatrowych, przemysłu i instalacji domowych dla klientów na całym świecie. Jest jednym z niewielu dostawców rozwiązań w pełnym zakresie na rynku globalnym rozumiejącym realia danej aplikacji. Od projektu produktu, przez wysyłkę, instalację i użytkowanie, zwraca uwagę na każdy szczegół.

Doskonałym tego przykładem jest produkt do zastosowania domowego iStoragE, będący konstrukcją typu All-In-One. Modułowa koncepcja jest bezpieczna, prosta i inteligentna. All-In-One daje użytkownikom kompletny zestaw rozwiązania PV+ESS dla domu. Modułowa konstrukcja pozwala na bardziej elastyczną rozbudowę baterii oraz znacznie poprawia wydajność i obniża koszty w zakresie poszczególnych etapów łańcucha dostaw, z pełną gamą akcesoriów fabrycznych, projektem produktu i wskazówkami dotyczącymi instalacji, zmniejszając jej koszty o ponad 30%.

Kehua zapewnia bezproblemową obsługę

Firma kładzie duży nacisk na system serwisowy i troskę o użytkownika, dlatego Kehua ma w Polsce lokalną sieć serwisową. Jednocześnie Soltec zapewnia instalatorom terminową reakcję serwisową, a także systematyczne organizuje szkolenia i dostarcza klientom instrukcje obsługi oraz inne zestawy narzędzi, aby instalacja i serwis przebiegały bezproblemowo.

Produkty Kehua Tech dostępne są teraz w ofercie Soltec.

 

 

artykuł sponsorowany