Uniwersalny system na każdy dach

Uniwersalny system na każdy dach
BayWa r.e.

Firma BayWa r.e. opracowała najefektywniejszy system montażowy na rynku. Dlaczego? Dlatego, że badania rynku prowadziliśmy nie w biurze, lecz na dachu. Przysłuchiwaliśmy się opiniom, oglądaliśmy różne rozwiązania, chcąc opracować produkt, który umożliwia szybki i prosty montaż.

Pierwszy prototyp konstrukcji systemu novotegra został zaprojektowany w Niemczech w roku 2006 roku, a jego produkcja została zlecona w kuźni w Stuttgarcie. Trzynaście lat później, system novotegra jest nadal jedynym w swoim rodzaju rozwiązaniem na rynku.

Prosty i szybki  montaż niewielkie zużycie materiałów i prefabrykowane elementy

REKLAMA

Elastyczny – odpowiednie rozwiązanie do każdego zastosowania: na dach skośny, płaski, na elewację

Stabilny – stabilne haki dachowe na miarę każdych potrzeb, z jednego odlewu lub z możliwością regulacji

Długowieczny – długowieczne i odporne na korozję materiały, takie jak aluminium i stal nierdzewna

Bezpieczny – łatwe projektowanie konstrukcji i obliczenia statyczne zgodnie z normami Eurocode w dedykowanym narzędziu Solar-Planit

Aprobaty i certyfikaty – certyfikat stowarzyszenia TÜV Rheinland, znak CE, ogólne aprobaty budowlane

Gwarancja – dziesięć lat gwarancji produktowej na systemy montażowe novotegra

Więcej o systemie novotegra przeczytasz na stronie producenta.

BayWa r.e.

Know-how i różnorodność systemu

Skorzystaj z bogatego doświadczenia i know-how: już od ponad 10 lat konstrukcja montażowa novotegra cieszy się popularnością na rynku PV. Od opracowania pierwszego prototypu do produkcji seryjnej – każdy element systemu novotegra pochodzi z własnego zakładu.

Wszystkie elementy są gruntownie kontrolowane skalibrowanymi przyrządami pomiarowymi. Międzynarodowe doświadczenia, które zbieramy w zakresie sprzedaży i użytkowania w całej Europie i na całym świecie, wykorzystujemy w pracach nad nowymi produktami. Dlatego system montażowy odzwierciedla również specyfikę poszczególnych krajów.

Oferujemy:

  • połączenia do systemów montażowych fotowoltaiki;
  • łączniki szynowe i profil podstawowy;
  • mocowania modułów, wsporniki modułów, krzyżowe łączniki szynowe;
  • haki dachowe, śruby dwugwintowe, mocowania w dnie szyny.

Zobacz ofertę systemu montażowego novotegra na stronie dystrybutora.

REKLAMA

BayWa r.e.

Solar-Planit – bezpłatne narzędzie do projektowania

W bezpłatnym programie do projektowania Solar-Planit, opartym na przeglądarce internetowej, można w zupełnie łatwy i przejrzysty sposób zaprojektować całą instalację fotowoltaiczną. I co najlepsze: Solar-Planit umożliwia błyskawiczne zaprojektowanie nie tylko systemu montażowego, lecz również systemu akumulatorów i akcesoriów w formule od „A do Z”.

BayWa r.e.

Wypróbuj bezpłatny program Solar-Planit w swojej przeglądarce.

 

Więcej o dystrybutorze BayWa r.e. Solar Systems:

Hurtownia online: sklep.baywa-re.pl

Na rynku polskim BayWa r.e. działa jako autoryzowany dystrybutor PV (hurtownia fotowoltaiczna) współpracujący z firmami instalatorskimi.

Posiadamy dwa własne magazyny PV w Polsce z dodatkową możliwością odbioru osobistego. W portfolio produktów znajdą Państwo wszystkie elementy potrzebne do zaprojektowania i wdrożenia fotowoltaiki od wiodących, globalnych producentów.

Od modułów i falowników, poprzez magazyny energii, optymalizatory i akcesoria PV, aż po autorski system montażowy novotegra – to wszystko w naszym webshopie 24/7! Tam znajdziecie Państwo również kompletną i rzetelną dokumentację produktową oraz bogatą ofertę szkoleniową.

Instalatorom PV oferujemy korzystne warunki handlowe oraz doradztwo techniczne.

Serdecznie zapraszamy!

 

artykuł sponsorowany