CORAB S.A. aktywny w Niemczech

CORAB S.A. aktywny w Niemczech
CORAB S.A.

Polski producent konstrukcji fotowoltaicznych mocno akcentuje swoją obecność za zachodnią granicą. Okazją do zaprezentowania możliwości technologicznych CORAB S.A. były targi odbywające się w Düsseldorfie. Jakie konstrukcje i rozwiązania można było zobaczyć w Niemczech?

Europejski klient ceni jakość i wydajność. Jeśli dodamy do tego innowacyjne rozwiązania oraz odpowiednio skalkulowaną cenę, to mamy przepis na komercyjny sukces – mówi Przemysław Brzywcy, odpowiedzialny za segment biznesowy w Corab S.A.Podczas targów Solar Solutions odwiedzający mieli możliwość zapoznać się z m.in. wolnostojącym systemem WS-A10, konstrukcjami dla dachów pokrytych membraną i papą PI-094M  czy modułami fotowoltaicznymi ENCOR – dodaje Brzywcy. Podkreśla, że prezentowane przez olsztyńską spółkę rozwiązania cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających stoisko.

Nasza pionowa konstrukcja znajduje szerokie zastosowanie w agrobiznesie. Ta gałąź gospodarki jest niezwykle istotna w Unii Europejskiej, w związku z tym nie dziwi wielka liczba pytań dotyczących tego systemu. Wytrzymałość, łatwość montażu i szeroka gama zastosowań na różnego rodzaju, nawet wymagających gruntach – to wyróżniki WS-A10, na które zwracają uwagę obecni i przyszli klienci w Europie – akcentuje Przemysław Brzywcy.

REKLAMA

Warto podkreślić, że wszystkie rozwiązania olsztyńskiego producenta cechuje wysoka jakość wykończenia, łatwość montażu oraz odporność antykorozyjna, którą gwarantuje pokrycie powłoką Magnelis. Przedstawiciele CORAB S.A. podkreślają, że coraz większe zainteresowanie rozwiązaniami solarnymi jest wśród przedsiębiorców. Dotyczy to zarówno klientów z Polski jak i z zagranicy. Znalazło to potwierdzenie podczas Solar Solutions w Düsseldorfie. – Hale magazynowe, obiekty produkcyjne czy duże budynki handlowe – dla takich obiektów CORAB S.A. proponuje rodzinę rozwiązań dla dachów płaskich. Wśród nich systemy przeznaczone dla dachów pokrytych membraną i papą ­– Corab System PI-094M – wskazuje Przemysław Brzywcy.

REKLAMA

Sukcesywnie rozbudowujemy nasze możliwości eksportowe, czego emanacją jest m.in. aktywność wystawiennicza podczas takich imprez jak Solar Solutions – podsumowuje Przemysław Brzywcy, dodając, że podczas spotkania w Düsseldorfie udało się uzgodnić kilka intratnych kontraktów.

 

CORAB S.A.

 

artykuł sponsorowany