BayWa AG obchodzi 100-lecie

BayWa AG obchodzi 100-lecie
BayWa AG

Nic nie inspiruje nas bardziej niż zmiany – wprowadzamy je już od 100 lat! Czasami wystarczy zmiana perspektywy, aby zobaczyć coś nowego. Rolnicy patrzący na swoje pola z kosmosu. Inżynierowie, którzy potrafią wyobrazić sobie przyszłość. Wielkie skoki w rozwoju często zaczynają się od małego kroku, który łączy ludzi. Współpraca w różnych sektorach jest główną siłą napędową innowacji, czego dowodem są projekty, które wdrażamy na całym świecie.

Zaufanie, stabilny rozwój i innowacje od ponad wieku!

W tym roku nasza firma macierzysta, BayWa AG skończyła równo 100 lat! To wielki zaszczyt świętować taki jubileusz, a jako część grupy BayWa w BayWa r.e. Solar Systems z dumą celebrujemy ten wspólny sukces.

Historia BayWa AG – Jak to było? Przeczytaj na naszym blogu

Założona w 1923 roku firma BayWa AG rozwinęła się z tradycyjnego, rodzinnego przedsiębiorstwa handlowego opartego na rolnictwie w międzynarodową grupę.

Daleko idące zmiany zawsze poruszały BayWa od początków jej istnienia. Łączymy tradycję z nowoczesnością jak mało która firma tej wielkości. Działamy na całym świecie, a jednocześnie pielęgnujemy lokalne wartości.

Dziś BayWa AG jest globalnym graczem zatrudniającym łącznie 25 000 pracowników. Wraz ze swoimi jednostkami biznesowymi: Energetyka, Rolnictwo i Materiały budowlane, BayWa od wielu lat opracowuje wiodące projekty i rozwiązania zaspokajające podstawowe potrzeby człowieka, dostarczając rozwiązania w zakresie żywności, energii i mobilności. A ponieważ cała jej działalność w zakresie energii odnawialnej koncentruje się w BayWa r.e., również my odgrywamy ważną rolę w tej podróży.

Współpracujemy z instalatorami w 30 krajach na świecie

Pomimo wszystkich osiągniętych sukcesów wierzymy, że najlepsze jest jeszcze przed nami. Wspólnie nieustannie wprowadzamy innowacje, zmieniamy i dostosowujemy się do zmieniającego się świata. Nasze ścieżki zawsze wytyczaliśmy kierując się potrzebami ludzi i nadal zamierzamy to czynić.

Jesteśmy gotowi na kolejne 100 lat!

Hurtownia fotowoltaiczna

Na rynku polskim BayWa r.e. działa jako autoryzowany dystrybutor PV (hurtownia fotowoltaiczna) współpracujący z firmami instalatorskimi. W portfolio produktów znajdą Państwo wszystkie elementy potrzebne do zaprojektowania i wdrożenia fotowoltaiki od wiodących, globalnych producentów. Od modułów i falowników, poprzez magazyny energii, pompy ciepła, optymalizatory i akcesoria PV, aż po autorski system montażowy novotegra – to wszystko w wygodnym i ekspresowym webshopie 24/7! Tam znajdziecie Państwo również kompletną i rzetelną dokumentację produktową oraz bogatą ofertę szkoleniową.

Zapraszamy do współpracy: sklep.baywa-re.pl

 

BayWa – materiał sponsorowany