Corab S.A. poszerza ofertę modułów. Nowe produkty wkrótce w ofercie

Corab S.A. poszerza ofertę modułów. Nowe produkty wkrótce w ofercie
Corab S.A.

Wiodący europejski producent konstrukcji fotowoltaicznych oraz dystrybutor klasowych komponentów i urządzeń OZE rozpoczyna współpracę z dwoma wytwórcami wysokiej jakości paneli fotowoltaicznych. Olsztyńska spółka poszerza portfolio fotowoltaiki o moduły firm TW Solar oraz Trina Solar.

Szeroki dostęp do asortymentu oraz proponowanie klientom wyłącznie klasowych rozwiązań od sprawdzonych producentów od zawsze były wyróżnikiem Corab S.A. Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów i odbiorców, spółka rozbudowała asortyment modułów fotowoltaicznych o panele TW Solar oraz Trina Solar.

Sukcesywnie umacniamy pozycję Corab S.A. na rynku polskim i w Unii Europejskiej. Klienci oczekują od nas produktów wydajnych i spełniających normy bezpieczeństwa. Jednocześnie rośnie popyt na rozsądnie skalkulowane moduły. Kupujący szukają jakości, którą możemy im dostarczyć. Stąd rozszerzenie oferty o moduły PV kolejnych sprawdzonych firm. Zarówno TW Solar, jak i Trina Solar dysponują panelami i rozwiązaniami, jakie znajdą zastosowanie przy instalacjach domowych, jak i tych oferowanych biznesowi. Doskonale uzupełniają się z konstrukcjami Corab – podkreśla Przemysław Brzywcy, dyrektor pionu segmentu biznesowego CORAB S.A.

TW Solar to firma należąca do grupy Tongwei. Należy ona do największych producentów paneli na świcie. Jest liderem, jeśli chodzi o wytwarzanie krzemu polikrystalicznego, dysponuje czterema centrami produkcyjno-naukowymi w Chinach. Szacuje się, że przedsiębiorstwo kontroluje 11 proc. globalnego rynku paneli PV. W asortymencie proponowanym przez Corab S.A. znajdą się moduły o mocy: od 410 do 560 watów.

Trina Solar to światowy dostawca modułów fotowoltaicznych (PV) i inteligentnych rozwiązań energetycznych, Trina Solar dostarcza produkty, aplikacje i usługi fotowoltaiczne promujące globalny zrównoważony rozwój. W grudniu 2021 r. Trina Solar dostarczyła ponad 80 GW modułów fotowoltaicznych na całym świecie i znalazła się na liście „Top 500 Private Enterprises in China”. Ponadto główna działalność firmy Trina obejmuje opracowywanie projektów fotowoltaicznych, finansowanie, projektowanie, budowę, eksploatację i zarządzanie oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie integracji systemów dla klientów. Trina Solar podłączyła do sieci ponad 5.5 GW elektrowni fotowoltaicznych na całym świecie. Corab S.A. będzie oferował odbiorcom moduły o mocy od 410 do 425 watów.

Pełną i aktualną ofertę produktów i urządzeń OZE można znaleźć na stronie e-hurtowni Corab pod adresem: https://shopb2b.corab.pl/.

 

Corab – materiał sponsorowany